Jump to content

Tanışdığımıza memnun oldum.

Anireact

Önerilen İletiler

Merhabalar ben kaan 20 yaşındayım bilgisayar programcılığı son sınıf öğrencisiyim ve adanada yaşıyorum. Sürekli anime izlemeye 2018 yılında başladım. Tabii herkes gibi eskiden anime izlemişligim var fakat bölük pörçük bir izleme şekli olduğu icin onları saymıyorum ? ve en sevdigim anime steins Gate'dir. 

Şimdiden tanışdığımıza memnun oldum.

MyAnimeList Profilim https://myanimelist.net/profile/Anireact

Anilist Profilim https://anilist.co/user/Anireact/

AnimePlanet Profilim https://www.anime-planet.com/users/Anireact

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhabalar ben ümit 25 yaşındayım elektrik mezunuyum anime izlemeye üniversitede başladım 2012 yılında ilk animem narutoydu ondan sonra dxd ve soayla devam ettim animeler konusunda çok seçiciyimdir ve çabuk sıkılan bir yapım var ama sabırlıyımdır :D :D

tanıştığımıza memnun oldum... (yoroshiku onegaishimasu )    :) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben henüz liseye gidiyorum ve etrafımdaki insanlar anime izlememle ilgili çoğunluklu olarak üniversiteye geçtiğimde bunlardan vazgeçeceğimi, animelerin çocuksu geleceğini ve anime izleyerek geçireceğim vakitte başka şeyler yapmak isteyeceğimi söylüyorlar. Fakat sizin gibi birçok insan gördüm forumda yaşı 20den büyük olup hala anime izlemeye devam eden. Acaba siz üniversiteye geçtiğinizde bırakmayı düşündünüz ya da ara verdiniz mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinobi_Noku, 3 saat önce yazdı:

Ben henüz liseye gidiyorum ve etrafımdaki insanlar anime izlememle ilgili çoğunluklu olarak üniversiteye geçtiğimde bunlardan vazgeçeceğimi, animelerin çocuksu geleceğini ve anime izleyerek geçireceğim vakitte başka şeyler yapmak isteyeceğimi söylüyorlar. Fakat sizin gibi birçok insan gördüm forumda yaşı 20den büyük olup hala anime izlemeye devam eden. Acaba siz üniversiteye geçtiğinizde bırakmayı düşündünüz ya da ara verdiniz mi?

Hayır düşünmedim aksine şuan daha fazla anime izliyorum. Bazı animeler cocuksu gelebilir fakat cocuksu gelen anime zaten çocuk kitleye hitap ediyorur ama anime kavrami öyle tek bir kitleye değil 7 den 70e bir kültür. Fakat tabii herşey insanda biter sana belki birden eğlenceli gelmicek anime bilemezsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinobi_Noku, 9 saat önce yazdı:

Hell no gardaş! Ben üniversite 2. sınıf öğrencisiyim ne zaman anime izlemeye başladığımı hatırlamayacak kadar uzun süredir anime izliyorum ablam 29 abim 31 yaşında onlarda izliyorlar örnek verebiliceğim tonlarca insan var bunun yaşla bir alakası yok zevk meselesi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.