Jump to content

Animeler NET Hakkında Öneri ve Hata Bildirme

Darktower

Önerilen İletiler

@Barış D. Baryshx abi bu sorunu bildirdiğiniz site yöneticisi kim? neden bu kadar uzun sürüyor kaç gün oldu hala bakım diyor ya bu kadar uzun sürmemeli bu kadar zor olmamalı anormal birşeyler mi var bu işte çözemedik ya mantıklı bir açıklama lazım bana ya kafayı yicez burada artık

bu durum yüzünden doğru dürüst anime izleyemiyorum çünkü sorun düzeldikten sonra bölümleri tek tek eklemek ızdırap olacak + hızlı yapınca spam hatası veriyor zaten bi süre sonra eklenmiyor o da saçma bir özellik olmuş ard arda ekleyebilmemiz lazımdı hızlıca hatta tüm sezonu izledim diye bir seçenek olması lazımdı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sShoguNn, Şimdi yazdı:

@Barış D. Baryshx abi bu sorunu bildirdiğiniz site yöneticisi kim? neden bu kadar uzun sürüyor kaç gün oldu hala bakım diyor ya bu kadar uzun sürmemeli bu kadar zor olmamalı anormal birşeyler mi var bu işte çözemedik ya mantıklı bir açıklama lazım bana ya kafayı yicez burada artık

bu durum yüzünden doğru dürüst anime izleyemiyorum çünkü sorun düzeldikten sonra bölümleri tek tek eklemek ızdırap olacak + hızlı yapınca spam hatası veriyor zaten bi süre sonra eklenmiyor o da saçma bir özellik olmuş ard arda ekleyebilmemiz lazımdı hızlıca hatta tüm sezonu izledim diye bir seçenek olması lazımdı

Bir tane var zaten ana sitede bu işlere bakan schneizeL nickli şahsiyet:gameaddictplz:

Şimdilik myanimelist kullan bari, düzelinceye kadar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış D. Baryshx, 3 dakika önce yazdı:

Bir tane var zaten ana sitede bu işlere bakan schneizeL nickli şahsiyet:gameaddictplz:

Şimdilik myanimelist kullan bari, düzelinceye kadar

myanimelistte de yapılır da aslında nerede kaldığıma internet geçmişinden de bakabiliyorum bulabiliyorum da sorun o değil işte sorun bunca günden sonra izlediğim bir yığın bölümü tek tek eklemek olacak ve spam hatası vereceği için de çok zor olacak :help-onion-head-emoticon:

schneizeL  lütfen duy sesimi :suicideoniplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sShoguNn, Şimdi yazdı:

myanimelistte de yapılır da aslında nerede kaldığıma internet geçmişinden de bakabiliyorum bulabiliyorum da sorun o değil işte sorun bunca günden sonra izlediğim bir yığın bölümü tek tek eklemek olacak ve spam hatası vereceği için de çok zor olacak :help-onion-head-emoticon:

schneizeL  lütfen duy sesimi :suicideoniplz:

İş, ev ve bir de bu işler ile uğraşıyor, yapar herhalde Bir gün :ahaaah-onion-head-emoticon::bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış D. Baryshx, Şimdi yazdı:

İş, ev ve bir de bu işler ile uğraşıyor, yapar herhalde Bir gün :ahaaah-onion-head-emoticon::bye2-onion-head-emoticon:

yahu o zaman yapacağı zaman sistemi kapatsaydı neden önceden kapatıyor ki çünkü yarım da olsa çalışıyordu bari en azından sadece görüntü hatası vardı ve izlediklerime ekleniyordu bölümler

sadece izledim gözünün üzerinde çizgi olmuyordu o kadar

ufacık bir hatayı düzelticek sadece ya bilen biri için birkaç dakikalık yada saniyelik iştir :onionfacepalmplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sShoguNn, Şimdi yazdı:

yahu o zaman yapacağı zaman sistemi kapatsaydı neden önceden kapatıyor ki çünkü yarım da olsa çalışıyordu bari en azından sadece görüntü hatası vardı ve izlediklerime ekleniyordu bölümler

sadece izledim gözünün üzerinde çizgi olmuyordu o kadar

ufacık bir hatayı düzelticek sadece ya bilen biri için birkaç dakikalık yada saniyelik iştir :onionfacepalmplz:

:dunno-crazy-rabbit-emoticon::sigh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.