Jump to content
Türk Anime TV Forum
Anireact

2019 NewType Anime Ödülleri Sonuçları

Önerilen İletiler

sShoguNn, 1 saat önce yazdı:

çok komik ya şu kimetsu no yaiba neymiş birtek ben beğenmedim ve 4/10 verdim herhalde nasıl bu kadar neyi seviliyor anlamış değilim sinir bozucu basit dayanılmaz çekilmez ve klişe bir shounen işte birtek ufotable stüdyosu sayesinde aksiyon sahnelerinde dövüşler ve efektler güzel sayılır onun dışında hiçbirşey yok animede ya neyi bu kadar abartılıyor neyi bu kadar seviliyor hayretler içerisinde izliyorum dünyayı :lol2-onion-head-emoticon:

Hikaye anlamında evet sığ bir anime ama babasının tekniğide işin içine girdi ben ilerleyen sezonlarda hikaye konusunda umutlandım. Umarım ilerde o sütunlarında arkaplanini tamamen öğreniriz. Animasyon ve efektler anlamında ise heleki o son bölüm eritti beni 😂 Kısaca evet biraz klişe ama vaad ettiği hikayesi ve animasyonları için izlenir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın listede:

- Dororo

- Yakusoku no Neverland

- Carole & Tuesday

- Kono Oto Tomare!

YOK!!!

Bunlar yoksa bu listeyi belirleyenler ne işe yarıyor para verene puan mı veriyorlar ne yapıyorlar adam gibi ve güzel animeler dururken gidip de neleri seçiyorlar

Anireact, 6 dakika önce yazdı:

Kısaca evet biraz klişe ama vaad ettiği hikayesi ve animasyonları için izlenir.

Öyle de sırf hikaye vaad ediyormuş diye ve çizim animasyon iyi diye bu kadar muhteşem olağanüstü başyapıt mertebesine gelemez bir anime

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
sShoguNn, 2 saat önce yazdı:

Bakın listede:

- Dororo

- Yakusoku no Neverland

- Carole & Tuesday

- Kono Oto Tomare!

YOK!!!

Bunlar yoksa bu listeyi belirleyenler ne işe yarıyor para verene puan mı veriyorlar ne yapıyorlar adam gibi ve güzel animeler dururken gidip de neleri seçiyorlar

Öyle de sırf hikaye vaad ediyormuş diye ve çizim animasyon iyi diye bu kadar muhteşem olağanüstü başyapıt mertebesine gelemez bir anime

Kono oto tomare ve Carole and Tuesday hakkında katılıyorum ikiside bu yılın hatta son yılların nadide müzik temalı animeleri. Listede yer almalarını isterdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tenki no Ko'nun 5. olduğu bir listeyi ciddiye alamıyorum .d  Allah aşkına kim neye göre belirledi bu listeyi, Oscar'a aday bir filmi 5. sıraya koymak.....

StefanLevin4 tarafından düzenlendi
Başka fikirler eklemek için

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş