Jump to content
Türk Anime TV Forum
XOnurcan

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya Yeni Sezon Ve Special Bölümler

Önerilen İletiler

Selam dostlarım. Son günlerde Fate/Kaleid Liner Prisma Illya serisini bitirdim. İnternette bazı special bölümleri gördüm ama türkanimede bulamadım. Sadece 2wei de special bölüm vardı. Animeyi nedensizce çok sevdim ve Fate/Kaleid Liner Prisma Illya Phantom adında bir filminin 2.sini gördüm ve animeyi bitiren biri olarak sonunu çok açık buldum ama 3wei den beri 4 yıl hatta diğer ay 5 yıl olmak üzere iken herhangi bir gelişme duyamadım animeyi böyle açık uçlu bitireceklerini sanmıyorum. Sizce yeni seri 4 yıl aradan sonra gelebilirmi ? Ve bir sorum daha var nedense bu serisi izledikten sonra tamamen Fate serisi izlemek istedim. Serideki illya ile Fate/Kaleid Liner Prisma Illya farklı olarak tasarlanmış. Şuan Fate/Kaleid Liner Prisma Illya izlemiş biri olarak Fate serisini izlemeye başlasam bir yabancılık çekermiyim ? Yorumlarınızı bekliyorum :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

9a0cf06fb287034874838c62090e0720.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar birşey sormak istiyorum bu fate serisi birbirleriyle bağlantılı mı hepsini izlemesem birşey kaybetmiş olur muyum ve bana sırasını söylermisiniz hangi sıraya göre izlemeliyim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş