Jump to content
  • Create New...

Cehennemlik anime karakterleri

Recommended Posts

Merhaba . Arkadaşım ile ben cehennemlik anime karakterleri altında bir tezek video hazırlıyoruz.Aklınıza gelen cehennemlik karakterleri yazar mısıniz.(Hainlik,sinir bozuculuk,kaba olmak ,insan öldürmek ve harem kurmak hariç)

Örneğin: Noragami-yato-allaha şirk koşmak

• Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Edward Erlic - İnsan yaratmaya çalışmak          Grell Sutcliff gibi yoldan çıkmış bir sürü ölüm meleği var onlar sayılır mı :D uygunsuz ölüm tırpanı kullanmak insanları cinayete teşebbüs etmek gibi bir sürü çılgın sapkınlığı var       Tüm yaoi ve yuri karakterleri dini açıdan bakacak olursak cehennemliktir :D      Death Note/ Kira - kibir    aklıma gelirse daha yazarım

temel olarak müslüman anime karakteri yok hiç hepsi cehennemlik sayılmaz mı zaten

Video güzel olmuş ellerinize sağlık. Özellikle Yato'nun Allah'a -ucuza- şirk koşma detayına bittim. Ayrıca  en cehennemlik anime karakterleri kendini yeni dünyanın tanrısı ilan eden Yagami Light ve insanların üzerinde manyak manyak deneyler yapıp üstüne Asuna'yı bir türlü rahat bırakmayan SAO'dan Nobuyuki Sugo'dur benim için.

• Forum Admin

Edward Erlic - İnsan yaratmaya çalışmak

Grell Sutcliff gibi yoldan çıkmış bir sürü ölüm meleği var onlar sayılır mı :D uygunsuz ölüm tırpanı kullanmak insanları cinayete teşebbüs etmek gibi bir sürü çılgın sapkınlığı var :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Tüm yaoi ve yuri karakterleri dini açıdan bakacak olursak cehennemliktir :D

Death Note/ Kira - kibir 

aklıma gelirse daha yazarım

Kumar oynamak/ Itou Kaiji, Gyakkyou Burai Kaiji: Hakairoku-hen

Şeytanla anlaşma yapmak/ Ciel Phantomhive, Kuroshitsuji

Din pazarlamak/ karakterin adını hatırlayamadım ama ana karakterlerden rahip, Saibi

İnsan eti yemek/ bütün ghoullar, Tokyo Ghoul

Fitne çıkarmak/ Orihara Izaya, Durarara!!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.