Jump to content

Cehennemlik anime karakterleri

Önerilen İletiler

Livio, 11.12.2019 - 11:01 yazdı:

Merhaba . Arkadaşım ile ben cehennemlik anime karakterleri altında bir tezek video hazırlıyoruz.Aklınıza gelen cehennemlik karakterleri yazar mısıniz.(Hainlik,sinir bozuculuk,kaba olmak ,insan öldürmek ve harem kurmak hariç)

Örneğin: Noragami-yato-allaha şirk koşmak

Videoyu paylaştık ama reklam yapmak kurallara aykırı mı biliyorum ama yine de  linki bırakıyorum.Yorum yazmış olan herkese teşekkürler. Iyi seyirler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Edward Erlic - İnsan yaratmaya çalışmak          Grell Sutcliff gibi yoldan çıkmış bir sürü ölüm meleği var onlar sayılır mı :D uygunsuz ölüm tırpanı kullanmak insanları cinayete teşebbüs et

hmmm

naruto'daki mercimek beyinli Sasuke , FMA'da kızını kimeraya çeviren adam, Shingeki no kyojin'deki maymun titan, Yakusoku no neverland'daki şu anne dedikleri rahibe kadın, Tokyo Gh

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Livio, 22.12.2019 - 16:18 yazdı:

Videoyu paylaştık ama reklam yapmak kurallara aykırı mı biliyorum ama yine de  linki bırakıyorum.Yorum yazmış olan herkese teşekkürler. Iyi seyirler. 

Video güzel olmuş ellerinize sağlık. Özellikle Yato'nun Allah'a -ucuza- şirk koşma detayına bittim. Ayrıca  en cehennemlik anime karakterleri kendini yeni dünyanın tanrısı ilan eden Yagami Light ve insanların üzerinde manyak manyak deneyler yapıp üstüne Asuna'yı bir türlü rahat bırakmayan SAO'dan Nobuyuki Sugo'dur benim için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.