Jump to content
  • Create New...

EN İYİ TÜRKÇE MANGA SİTESİ

Recommended Posts

• 3 weeks later...

doğrusu bence Türkiye'de bir tane bile düzgün bir manga sitesi yok. Varsa da ben denk gelmemişim o zaman. Fakat pek beğenmesem de yine de 2 yıldır Manga-tr sitesini kullanıyorum.

ilk 4 site tavsiyemdir . Geriside çeşitlilik istersen bakarsın 

manga-tr

mangagecesi

mangawt

epikmanga

serimanga

noxsubs

araz

adonis

mangarow

mangadenizi

mangastik

mangax

mightysubs

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Unrave
      Future Gadget Lab, kısaca "FGL", alanında kendini kanıtlamış üyeleri ile Türkçe "Hayran Çevirileri" alanındaki eksiklikleri görüp, bu alanda daha iyi şeyler ortaya koyabileceğine inanmış bir "Çeviri Topluluğu" dur. Bir çeviri grubu değil de, çeviri topluluğu olmamızın en büyük nedeni; sadece anime ve manga çevirileri değil, takipçi kitlesinin istediği her türlü çeviri ihtiyacını karşılayabilmek, Türkçe çeviri dünyasına bir ivme kazandırabilmektir. Topluluğumuzun size en iyi şekilde hizmetini sağlamak için sürekli çalışmaktayız.

Bundan önce Code Geass: Fukkatsu no Lelouch, Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai gibi filmleri, Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai 2, Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai  gibi serileri yayınlamış olsak da, FGL olarak kendimizi çeviri dünyasına pek atmış gibi hissetmemiştik; ancak bu kış sezonu her şey değişti! Sizlere daha fazla Türkçe çeviri ulaştırmak için altı seri birden aldık!

Serilerimiz şunlar: 

Haikyuu!!: To the Top

Isekai Quartet 2nd Season

Jibaku Shounen Hanako-kun

Kyokou Suiri

Nekopara (2020)

Somali to Mori no Kamisama

Discord Sunucumuzda sizleri görmek istiyoruz. Sohbetimize Katılın!   FGL DISCORD
      Serileri yüksek kalite indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! FGL.MOE

Siz de çarkları çevirmemize yardımcı mı olmak istiyorsunuz?
      Ekibimize Katılın!
    • By uchihasann
      Arkadaşlar hangi siteye bakarsam bakayım bulamadım 1. cildini. Satan bir yer biliyor musunuz? Bir de en son 6. cilde kadar çevrilmiş. Sonrası çevrilecek mi? Bilen varsa, bilgilendirirse sevinirim. :D
    • By WLs
      Merhaba arkadaşlar.

FigureX ekibi olarak video ve sesli anlatım kullanarak anime tanıtımı yapmaktayız. 

Umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı Bekliyorum. 

Anime Önerileri

------------------------------

Son Güncelleme:  "Soul Eater"  Tanıtımı 17.09.2015
        https://www.youtube.com/watch?v=I-5t5WC-3Ak

---------------------------------

Daha Önceki Tanıtım Listesi (izlemek için üstüne tıklayabilirsiniz)
      Gangsta Akame Ga Kill Aoharu x Kikanjuu Tokyo Ghoul Himouto! Umaru-Chan Corpse Party :Tortured Souls  Rokka No Yuusha Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka  Kangoku Gakuen Owari No Seraph Charlotte  Noragami Gate Jieitai Konochi nite Kaku Tatakaeri ---------------------------------

Youtube PlayList Olarak Dinlemek : Buraya Tıklayınız .

---------------------------------

Youtube sayfasına abone olmak : Buraya Tıklayınız. 

FigureX ekibi başvuru alımı : Buraya Tıklayınız.

FigureX sitesindeki ilgili bölüm : Buraya Tıklayınız. 

İzleyen herkesin yorumlarını kesinlikle bekliyorum. İyi forumlar. ^^,
    • By WLs
      İyi günler arkadaşlar . 

AMV videolarımızı bu konu altından sizlerle paylaşacağız. Umarım beğenirsiniz. 

Heavy Object PV Amv'mizi çektik. Yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=mm56A6cHuPo

-------------------
      Buradan tüm çıkmış olan AMV'lerimizi dinleyebilirsiniz. 

AMV Playlist Linkimiz  : https://www.youtube.com/playlist?list=PLk9EG-XyKJGrEQ7KtOMzo8i-sP7dn6_U3

-------------------

Sayfa Abone Linkimiz :  http://www.youtube.com/channel/UCm6U4dj1Nn3CSnjjKxQkHAQ?sub_confirmation=1

-------------------

Anime Önerileri

AMV Listesi

Tokyo Ghoul 

Himouto! Umaru Chan

Corpse Party: Tortured Souls Opening AMV

Gakusen Toshi Asterisk AMV 

Rokka No Yuusha Opening Amv 

One Punch Man

Kangoku Gakuen

Rakudai Kishi No Cavalry
    • By WLs
      Hepinize merhaba arkadaşlar. 

İlk önce kendimden bahsedeyim. Ben Figurex.net sitesinin yönetim ve kodlama bölümünde çalışan kişilerden biriyim. Henüz yeni kurulmuş sitemizin yaşı şuan için sadece 3 aydır. Açılışı ise sadece 2 ay önce yapılmıştır. Bu 3 aylık süreçte elimizden geldiği kadar çalışıp büyümeye ve yaptığımız işin hakkını vermeye çalıştık. 

Bir çok kategoride gönüllü yazar, editör, grafiker, yazılımcı ile  çalışıyoruz. Ekibimiz yaklaşık olarak 

5 yazar 
      2 yönetim
      1 seo uzmanı
      1 sosyal medya danışmanı 
      1 adet müşteri temsilcisinden oluşmaktadır. 

Yaklaşık olarak dememin asıl sebebi bu yazıyı yazarken bile yeni üyeler aramıza katılmaktadır. Bu işi yaparken tek beklentimiz insanlara vakit geçirebilecekleri kaliteli yazılar sunabileceğimiz bir fantastik dünya portalı kurmak. 

İlk aşama olarak içerikler girilmekte olan siteye ikinci aşamada sosyal (facebook benzeri ) formata bürünüp kullanıcıların birbiriyle etkileşimde olması sağlanacak. Şuan bile bunun temelleri atılmış durumda . Organizasyonlar bu şekilde kolay bir şekilde oluşturulacak. 3 Aşamada Forum ve kişiler arası anlık mesajlaşma bölümleri eklenerek siteyi şuan ki planlamada tam performansa getireceğiz. 

Bunları buraya yazmamın asıl sebebi ise; Oyun - Oyun Teknolojisi - LoL - MineCraft - Günlük Haberler - Espor alanlarında Figurex.net sitesinde yazmakta olan yazarlar bulunmaktadır . Fakat Anime - Manga yönümüz diğerlerinden daha pasif kalmış bulunmakta. Bu yüzden bu konuyla ilgili arkadaşlara ihtiyacımız var .Biz her zaman çalıştığımız insanlara dediğimiz şeyi burada da diyelim. Unutmayın şirket olmak için değil büyük bir aile olmak için kuruyoruz bu sistemi . 1 Yazı bile yazsanız sizi yanımızda görmemiz bizim için yeterlidir. 

İletişim için 
      Veya sitedeki canlı destek bölümüne mesaj  bırakabilirsiniz. 

Not: Bugün çok dolu olacağım için burada yazacağınız yazıları gözden kaçırabilirim. 

anime haber

Herkese iyi forumlar dilerim.  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.