Jump to content

Post Modern Dünya'nın Gece Sohbetleri

Melliy

Önerilen İletiler

Herkese Merhaba ben Melliy ve yıllardır anime manga izler, çizerim genelde gündüzleri uyur geceleri istemsiz bir uykusuzluk gelir su an bile sabah 4.22, genelde yalnızım ve öyle hissederim, ve ben de düşündüm ki bir sohbet forumu oluşturup sadece gece 02.00 den sabaha kadar insanların kullanacağı, gündüz ise hiç aktif olmayacağı bir forum-konu düşündüm, zaten istesem de ben  uyanık olamam gündüzleri her neyse 'yarı hikikomori' olarak, şimdiden sohbet edecek birileri olursa onlara Merhabalar ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Melliy bende senin gibiyim sabahları uyur geceleri uyumam acaba sende benim gibi güneşi sevmezmisin? ondan gelen ışığını...

bende geldim yanlızın abisiyim

Güzel düşünmüşsün yani geceleri normal insanlar uyur dediğin gibi ama kelimesi çoğu insan tarafından olumsuz birşey demeden önce  söylenen bir  kelimedir Bazı insanlar hayatları şanstır bazı insanları

gunesi sevmem, cunku gunes demek umut demek sanirim ve o ben de kalmadi sanirim, sanki amazonda yururken etrafimi kaplayan tum otlar heryerimi yirtip isirmis gibi hissediyorum, bu yolun sonuna varacagim belli degil, herkesin hayatinda 2. rolde gibi hissedyorum, bir insan neden boyle hisseder? cunku her anlamda basarisiz oldugu zaman veya her anlamda bir sekilde öyle veya böyle tum sevdiklerini kaybettigi zaman sanirim, o yüzden günesden korkarim cünku gunes cıkarsa ben üzuluyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belkide sen kendini diğer insanların gözünde düşük görüyorsundur veya gerçektende haklısındır.zaten birgün herşeyi kaybedeceğiz bu belli ama en azından tanıdığımız insanların gönlünde hoş bir yerde bulunmaya çalışıyoruzdur aslında bu çoğu insan için pek önemli değildir.Başarısızlık Dünyanın sonu değildir ama çevremizdeki insanlar bunu ayıplar ve dalga geçerler belkide biz başarı olmayı sadece diğer insanlardan taktir toplamak için istiyoruzdur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YALNIZ, 96 dogumluyum ve hep amalar duydum ama kelimesi, ama kelimesi kadar igrenc bir cumle yok biliyor musun? birsey istersin, ama su yuzden olmaz birsey istersin ama su neden oturu olmaz, 'ama'bu ama kelimesi baskalarina bu kadar islemiyor bana ama diyen insanlar baskalarina tabi diyebiliyor buna hayatta dahil, cok uzuldum ve nasil ifade edeyim ben 4 gun mutlu olabilmek icin 6 ay aci bile cektim, baska insanlara bakiyorum ne kadar basit hayat ya benim 4 gun ugrastigim 6 ay aci cektigim seye insanlar 2 gunde ulasip aylarca mutlu olabiliyor mesela, veyahut su an odamdayim yatiyorum uzaniyorum ve biliyorum yarinda bugunden veya dunden farkli bisi olmucak, biliyorum ki sevgi veya guzel hayat hersey cok uzakta bunu bilmek varya hayati anlamsiz kiliyor, guzel diyorsun hayatta bazen baska seylerin takdiri bizi mutlu eder ama benim kimsem bile yok onu bile isteyecek ne hayatim, ne de psikolojim var, o kadar uzun suredir yalnizdim ki artik baskalarinin yaninda aksi biri yaban biri bile olmusumdur diyecegim o ki 22 23 yasindayim coktan kendimi gomdum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o yuzden bende dedimki, bugun biraz yorgunum ama bir kac gun disinda genelde sabahlarim onlardada sabah erken malesef uyanmam gerekiyor boyle sayfa açıyım, benim gibi veyahut tamamen farkli biri farketmez sadece geceleri uyanik olmayi isteyen seven gunduzleri sevmeyen ' yani VAMPIRLERI '.d bir sohbette toplayip kendimi iç içe hissetmek istedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.