Jump to content

Post Modern Dünya'nın Gece Sohbetleri

Melliy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Melliy bende senin gibiyim sabahları uyur geceleri uyumam acaba sende benim gibi güneşi sevmezmisin? ondan gelen ışığını...

bende geldim yanlızın abisiyim

Güzel düşünmüşsün yani geceleri normal insanlar uyur dediğin gibi ama kelimesi çoğu insan tarafından olumsuz birşey demeden önce  söylenen bir  kelimedir Bazı insanlar hayatları şanstır bazı insanları

Güzel düşünmüşsün yani geceleri normal insanlar uyur dediğin gibi ama kelimesi çoğu insan tarafından olumsuz birşey demeden önce  söylenen bir  kelimedir Bazı insanlar hayatları şanstır bazı insanların sadece doğması şanstır dediğin gibi 4 gün mutlu olmak için 6 ay acı çekmek sade doğması şanstır diye tanımladığım bir insan kümesi diğer tarafta senin ulaştığın yere diğer insan 2 günde ulaşır bu da hayatında şansı eksik olmayan insanlar kümesinde yer alır güzel hayat ve sevgi maalesef her insanada kısmet olmuyor demişsin benim kimsem yok diye eminim bir ailen vardır ve yalnız olmak bazı insanlara göre (bende dahil) kötü bir şey değildir sessizlik ve huzuru bulabiliyorsun yalnız olduğunda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bir insan dusun ki 6 yil boyunca hakli olan kisiyi dinlemez mi? ve o kisinin gelecegine mudahale eder mi zorla?  ve zaman oyle bisi ki benim istegim fiziki birsey sporla alakaliydi simdi gec kalinmis gibi oldu ve gercekle simdi karsilasiyor ornegin ya bak bunlar kucuk ornekler benim hayatimi anlamak istiyorsan Makas ellerin 'EL SAHNESI ' var izlediysen hatirlarsin, ben kendimi en cok o sahnede gorurum, cunku hayatimin heryerinde o duruma magdur oldum cok aci birsey biliyor musun bunu yasamak zodunda olmak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.