Jump to content
Türk Anime TV Forum
RogenLothena

Kendi yaşamak istediğiniz Anime nasıl olmalı?

Önerilen İletiler

Keşke gerçek olsada, şöyle şöyle bir animede baş rol veya herhangi bir bölmünde yaşasam dediğiniz nasıl bir anime varmı aklınızda?

Keşke gerçek olsa;
Tüm gerçeklik tüm boyutsal güçlere sahip bir şekilde, sonsuz evren ve boyutta gezip sonsuz hayatlar yaşamak isterdim, Sonsuz Animeler arasında bir çok hayatta tehlike içinde mutluluk içinde mutsuzluk içinde nasıl olursa olsun sonsuz hayatın tadına bakmak yeni kültürler yeni aksiyonlar yaşamak isterdim. Çoğu zaman farklı bir hayatta kendi bilincim üzerinden yeni bir sayfa açıp normal bir insan gibi takılmak, ve Hayat sonunda ise kimliğimi açıklayarak herkesi şok içinde bırakmak isterdim. 
:whip-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Boyutlar arası yolculuk yapabilen bir gezgin kulağa güzel geliyor. Tsubasa Chronicledeki gibi karakterlerimizin boyut değiştirerek çıktığı maceralar gibi bir hayata sahip olmak güzel olabilirdi. Ve tabii ki bunun yanında da uzun bir hayat ya da en azından ölümsüzlük. Bir tanrı olmak, bir melek olmak güzel olabilirdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lucky Star güzel olurdu yaa veya

Hataraku Saibou insan vücudunun içinde griple falan savaşıyosun ne biliyim hoş olurdu :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş