Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Canım sıkıldı 1-2 gündür düşünüyorum bi anime yapmak isteseydim nasıl birşey yapmak isterdim diye aniden aklıma bişeyler geldi sizde anlatayım sizde aşağı nasıl Bi anime yapmak istersiniz yazın. 

 

Animenin Adı:İNSAN TANRI

 

Konu:Günün birinde tanrı artık sıkılmıştır ve şunları demiştir ; neden mutsuzum herşeyi bana ait istersem herşeyi siler ve yeniden yaratırım fakat neden? Bu dediklerinden sonra aklına bir fikir gelir ve insanlara 1900'lü yıllarda büyü denen gücü verir insanlar büyü denen gücü geliştirdikten sonra tanrı bir insana dönüşür (erkek) ve dünyaya gider. giderken aklına gelir ve büyü denen gücü kendinede verir fakat orada güçsüz olmak istemediğinden kendine verilebilecek en yüksek büyü gücünü verir ve hikaye böyle başlar. 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yüzyıllardır bu sorunun sorulmasını istiyordum yav... he

Öncelikle WSIS isimli bir manyağın kültünden başlayım. WSIS adlı kişi ırkçı, tarikatçı ve zeki bir adamdır. 

bu adamla herhangi bir kavgaya girmek kıç ister dorusu. Amerika/Montana'da basit bir kiliseyi takipçilerinin parasıyla satın alır ve git gide büyür. 800 Kişilik bir tarikat üyesine ulaşır. Onları eğitir, büyütür ve kendi bayrağını asmaya başlar. Bu kilisenin etrafınıda parayla satın alında Montana'nın 8/6 lık bir kısmını parasıyla satın alır ve artık orda eski Nazilerin bayrakları, Alman imparatorluğunun bayralarını asmaya başlar.

Ruslardan katiyen nefret eder ve hepsini toplatıp öldürtür öncelikle. (WSIS'ın nasıl göründüğü hakkında fotoğraf atcam) takipçilerinide kendisi gibi boyar, boyardan kastım suratlarını kız erkek fark etmeden bi suda yıkar. Böylece bu 800 kişi git gide artar. Gümüş ay adlı bir sembole git gide aşık olup bu sembolu her yere asan ve artık kendi bayrakları, 'nasyonal Liberalizm' adlı kendi ideolojileri ile yıllarca mutlu mesut yaşarlar. WSIS manyağın tekidir, köle kampları, toplama kampları, kiliseler(ibadete kapalı tamamen toplantı veya silahlı eylemler için mekan olarak) ve Auswitzchler yaptırır. 

 

bunun sonucundan hiç korkmaz ve Amerikan hükümeti buna pekte karışmaz. ama en sonunda kendi ordusunu yapmaya başlar. Askeri birlikler. 

1200'ü aşkın ve birçoğu adam kaçırma, zorlandırma veya kızların erkeklere, erkekelerin kızlara tecavüz edip ırzına geçmesinden artık bu WSIS topluluğu 2000lere kadar gelir. WSISlar ölümsüzdür. eğer WSIS olursanız artık ölümsüzsünürdür. o yüzden baba WSIS olarak sıfatlandırılmış WSIS bu Alman seviciliği ve Japon-Türk-Alman-WSIS ırklarından başka herkese nefret ve onları öldürme iç güdüsüyle dolan WSIS dünyada global olarak sorun çıkartmaya başlar. Ana merkezleri Montana olan bu kült, İngiltere, Türkiye, Almanya, İsveç, Hindistan ve Japonya'da üs açar aynı 'satın al-inşa et' taktiği ile. 

 

Kendi silahlarını üretmeye başlarlar ve tarikatlaşırlar. 40 tane yüksek güçte(bu birlik bizim bordo berelileri ikiye katlar) Steinsler, onların altına Blitzhmenchler, Alman birlikleri, Sıradan askerler vs. diye tarikatlaşırlar. Hikayenin geçmişi bu böyle bir ortamda başlıyor hikayem.

Ruslardan ve Türklerden oluşan bir paralı asker birliği Hindistana kurulur ve orada da onlar tarikatlaşır. Baba WSIS ise onlara savaş açar ve ölümüne dek sahip olduğu her şeyi kaybetme pahasına artık son gücüyle Hindistan Himayalara gelir ve orada herkesi öldürmeye ant içer. 

 

Hikaye ise bu Rus-WSIS savaşını anlatır ve bu savaş öyle büyülü müyülü isekai'lı değil baya ciddi, tarihi ve korkutucu bir tonda ilerler. Kafayı sıyırmış ve herkesten, kendi topluluğu ve almanlar dışında herkesi öldürmeye ant için bu deli manyak ırkçı kişi acımasızca silahlanarak savaşa koyulur. Bu savaşta Otto Von WSIS, Kennedy W. ve tarihi şeylerin tekrarlanması ve WSIS 'ın aslında bir mesih kadar güçlü olmayacağı ve kendi yazdığı ideolojik kitabı 'Nasyonal Liberalizm' in dünyadaki her sorunu çözemiyeceğini görür ve Gümüs Ay'ın onurunu kaybeder. Tüm kült'ü kaybetme ve yükselme macerasını anlatan bu anime olmaya hazır hikaye minumum 3 sezondan oluşur ve sezonlar şunlardan oluşur

"Başlangıç, WSISLAR - Yükselme ve Savaş - Yıkılış, Arınma" olarak adlandırılabilir.

(Resimler atılmıyor çok büyükler o yüzden hikayeyi merak edip görüntülü şekilde bakmak izlemek istiyorsanız şu hesabımdan resimlere bakabilirsiniz :) 

https://www.pixiv.net/member.php?id=38384274 (lütfeğn bakığın...)

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×
×
  • Yeni Oluştur...