Jump to content
Türk Anime TV Forum
RogueD1

Fansub'ların tembel olması

Önerilen İletiler

Türkiye'de ki fansbuların çogunda bu var ben artık güzel anime serilerini ve ya filmlerini ingilizce izlemekten sıkıldım madem fansub olamaya karar verdiniz biraz daha özen göstermenizi rica ederim izlemek istediğim çoğu animenin ya  altyazısı yarım yamalak ya da kaynaklar bozuk (daha çevirimemiş nerdeyse 10 tane 2018-2019 anime filmlerinden bahsetmiyorum) lütfen madem ki böyle bir işe giriştiniz işinizi düzgun yapın insanlar zaten o işin karşılığını size vericektir 

İyi günler....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@RogueD1 bizde senin gibi bencil ve niteliksiz izleyici kitlesinden bıktık. Gönüllü yapılan bir işe gidip de patron gibi emirler yağdıran, cahil cahil emir buyuran vasıfsız izleyiciler keşke bitse artık. 

Fansub gruplarında bulunanların da insan olduğunun farkında mısın? İşleri güçleri ve bir hayatları mevcut. Vakti yoksa gidip de maddi kazancı olmayan bu hobisini sana mı ayıracak?

Kişinin vakti varsa ve bir animeyi sevdiyse alır çevirir. Bunda sen veya bir başkasının söz hakkı yok.

"insanlar zaten o işin karşılığını size vericektir" lafına gelecek olursak da, nasıl verecek açıklar mısın? Senin yaptığın gibi hadsiz hadsiz cahilce konuşup insanın sinirini bozarak mı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
fetriputra, 18 dakika önce yazdı:

@RogueD1 bizde senin gibi bencil ve niteliksiz izleyici kitlesinden bıktık. Gönüllü yapılan bir işe gidip de patron gibi emirler yağdıran, cahil cahil emir buyuran vasıfsız izleyiciler keşke bitse artık. 

Fansub gruplarında bulunanların da insan olduğunun farkında mısın? İşleri güçleri ve bir hayatları mevcut. Vakti yoksa gidip de maddi kazancı olmayan bu hobisini sana mı ayıracak?

Kişinin vakti varsa ve bir animeyi sevdiyse alır çevirir. Bunda sen veya bir başkasının söz hakkı yok.

"insanlar zaten o işin karşılığını size vericektir" lafına gelecek olursak da, nasıl verecek açıklar mısın? Senin yaptığın gibi hadsiz hadsiz cahilce konuşup insanın sinirini bozarak mı? 

İnsan olduklarını bende biliyorum ama afedersin de bu işi yurtdışın da yapanalar insan değil mi de adamlar animeleri güncel tutuyor "insanlar zaten o işin karşılığını size vericektir" bu laf içinde patreon diye bir şey var haberin var mı bilmiyorum da fansublar bunu açsa bağış yapan olucaktır 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@RogueD1 Yurtdışında yapanlardan kastın sanırım "ücretli yapan crunchyroll ve funimation" adlı firmalar olsa gerek? Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp; zira bildiğini iddia ederek konuşmak epey komik olsa gerek.

Patreon olayına gelecek olursak eğer, e zaten bir çok grup patreon açtı? Yaptın mı bağış? Tabii ki yapmadın :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...