Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Merhabalar,

Ben Niran. 7. sınıftan beri anime izliyorum ancak 5 yıllık anime serüvenim sonunda 200'e yakın anime anca izlemişimdir.

En sevdiğim türler dram ve yaşamdan kesitler. Etrafımda çok fazla anime hakkında konuşacak insan olmadığından burada şansımı denemek istedim. Her zaman yazabilirsiniz ^^. Tanıştığıma memnun oldum şimdiden uwu.

alexithymia, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar,

Ben Niran. 7. sınıftan beri anime izliyorum ancak 5 yıllık anime serüvenim sonunda 200'e yakın anime anca izlemişimdir.

En sevdiğim türler dram ve yaşamdan kesitler. Etrafımda çok fazla anime hakkında konuşacak insan olmadığından burada şansımı denemek istedim. Her zaman yazabilirsiniz ^^. Tanıştığıma memnun oldum şimdiden uwu.

Merhaba hoşgeldin, ben Asrın yaklaşık 5.5 yıldır anime izliyorum izlediğim anime sayısını söyleyemem gizli bilgi açıklanmamalı (ya da kısaca hafızam kötü diyebiliriz...) sevdiğim türler doğa üstü güç, shounen (daha fazla var ama saymaya üşendim...) tanıştığıma memnun oldum umarım aradığın ortamı burada bulabilirsin bol şans.

Merhabaa, ben de yaşamdan kesitler ve dram izlemeyi severim ^^ en sevdiğim anime Shigatsu wa Kimi no uso. Anime izlemeye geçen yıl başladım ama çok fazla izlediğim söylenemez dskjgsk.

Merhabalar,

Ben Mete  Şanlıurfada yaşıyorum türü  komedi ve macera  olan animeleri seviyorum. Bunca yıl anime izlememe rağmen henüz yaşadığm şehirde anime izleyen veya seven  kimse ile tanışamadım. Bende burda şansımı denemek istedim.

• Forum Admin

Hoş gelmişsin, ketifli forumlar, paylaşımlar falan filan :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.