Jump to content

Animelerdeki müzik grupları gerçek olsalardı hangilerinin konserine gitmek isterdiniz?

Perfectum

Önerilen İletiler

Merhaba, konuya hızlıca giriş yapan bir konu başlığı oldu evet :), ancak daha iyisini düşünemedim, neyse. Bu konuyu açmamdaki ana katalizör bir YT yorumu oldu ve bende gerçek olmasını dilediğim grupların konserine gittiğimi hayal ettim ve eğlenceli gelmişti bana. Diğer yandan müzikal animeleri izlemekten keyif alan kitle içinde bir tür öneri başlığı da olabilir diye düşündüm.

Not: Konu ile benzerliği bulunan bir başlık olabilir. Konu başlıklarını ayrıntılı incelemedim. Böyle bir durumda beni uyarırsanız adminler olarak, memnun olurum.

Ben başlayayım ilk olarak :)

Trapnest

Bu grup Nana isimli animeden. Bu anime benim ilk ve tek shoujo animem :D 

Grubun çogu şarkısı Olivia Lufkin adlı bir sanatçı ve grubu tarafından seslendirilmiş.

Bir kaç parça paylaşmak gerekirse

League of Legends oynayan zaten biliyordur bu fragmanı :)

True Damage

Bu beyimiz la'Corda d'Oro isimli animeden :)

Azuma Yunoki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ya zaten animelerde özellikle müzik animelerinde kullanılan müziklerin hemen hepsi Japonyada müzik yapan insanlara ait.

Nana nın Anna Tsuhiya sı Olivia sı gibi Japanyaya giderseniz konserlerine denk gelmeniz olası 

Carole and Tuesday gibi müzikleri sadece o anime için yapılmış olanlar ya da yapay ses ile yapılan müzikler için üzücü canlı performans görememek :(

Animelerdeki bandler bir yana dursun. Bir gün Onmyouza yı görmek isterdim canlı performansları ile. Şöyle çıkıp kimonolarıyla saçlarını sallasalar önüme önüme ben sahneninen önündeyken keleeeee :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.