Jump to content
  • Create New...

LÜTFEN ÇEVİRMENLER YARDIM ETSİN

Recommended Posts

Merhabalar, ben uzun süredir gelmeyen şuan ki jenerasyonun en iyi animelerinden Doulou Dalu'dan bahsedeceğim.

Anime yaklaşık 2 yıldır seyirci karşısına çıkmakta ve yaklaşık 4 ay kadar önce çevirisi yapılmamaya başladı.

Şu an 2. Sezon 42 Bölüm fakat seri 90. bölümde.

"Animexin" isimli sitede ingilizce altyazısı bulunmakta. 

Türkçe altyazısı da var fakat çok kötü ve anlaşılır gibi değil. 

Bu anime gerçekten en iyi animelerden biri ve çevirilmemesi aşırı kötü. Şu an güncelde 90.Bölümdeyim fakat Türkçe altyazısı tam olarak olmadığı için o kadar muhteşem fightlar ve olaylar döngüsü olmasına rağmen sadece bir görsel şölen görebiliyorum. 

Çevirmenlere acil talebimdir;

1 aydır farklı çevirmenlerle konuştum fakat hiçbiri kabul etmedi. ARTIK BİRİ ŞU ANİMEYİ ÇEVİREBİLİR Mİ LÜTFEN ?

Emin olun ingilizce bilgim olsa ben çevireceğim. Bir çok insanın seveceği ve sevdiği bir animeyi çevirmekten  mutluluk duyardım fakat ne bunu yapabilecek bilgisayarım ne de ingilizcem var. O yüzden sizden istiyorum zaten. Lütfen artık birisi şu animeyi çevirsin...

youtube savaş gusto yaz orda çeviriler var

Aga baktım da yeni yüklemeye başlamış anlaşılan ben yine takip ederim teşekkür ederim fakat bir fansubun eline alıp 90. bölüme kadar getirmesi gerektiği düşüncesindeyim. 

Pek tabi biraz zor ama ümarım kale alıp düşünürler çünkü harbiden şuanda en iyi anime güncelde.

Bildiğim kadarıyla bahsi geçen anime, bir fansuba devredildi. 

Tabii ne zaman yayınlanır bilinmez ama çevirisine başlandığını biliyorum.

En son bölümün altında yer alan discord hesabına giriş yapacak serinin son durumunu öğrenebilirsiniz. 

Brom eğer ceviren bi yer bulamadıysan DonghuaTR.com site şuan güncellemede ama ben orda çevirmenim ve biliyorum duldulun tum bolumleri çıktıkça çevriliyor istersen siteyi ve discordunu araştır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Drix
      Made in Abyss Movie 3: Fukaki Tamashii no Reimei ilk iki özet filminin aksine bu 3. film konuya kaldığı yerden devam ediyor 17 Ocak 2020 de çıkmasına rağmen nette ve türkanime.tv de çevirisi yok. çok harika bir serinin bu harika devam filminin çevirisini yapmanızı çok isterim ve rica ederim. 

• By EternalCurse
      Merhaba arkadaşlar, youtube'da gezinirken dinleyip izlediğim bu animenin sitede farklı bir versiyonu var. Bu şarkıdaki sanırım Remastered olarak geçiyor. Acaba sitede başka bir isimle yüklenmiş olabilir mi ya da bulunmuyor mu ? 
      Bütün çeviri gruplarına çevirileri için teşekkür ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=an_0IIRDlc4&t=
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.