Jump to content
Türk Anime TV Forum
Saykobuffy

LÜTFEN ÇEVİRMENLER YARDIM ETSİN

Önerilen İletiler

Merhabalar, ben uzun süredir gelmeyen şuan ki jenerasyonun en iyi animelerinden Doulou Dalu'dan bahsedeceğim.

Anime yaklaşık 2 yıldır seyirci karşısına çıkmakta ve yaklaşık 4 ay kadar önce çevirisi yapılmamaya başladı.

Şu an 2. Sezon 42 Bölüm fakat seri 90. bölümde.

"Animexin" isimli sitede ingilizce altyazısı bulunmakta. 

Türkçe altyazısı da var fakat çok kötü ve anlaşılır gibi değil. 

Bu anime gerçekten en iyi animelerden biri ve çevirilmemesi aşırı kötü. Şu an güncelde 90.Bölümdeyim fakat Türkçe altyazısı tam olarak olmadığı için o kadar muhteşem fightlar ve olaylar döngüsü olmasına rağmen sadece bir görsel şölen görebiliyorum. 

Çevirmenlere acil talebimdir;

1 aydır farklı çevirmenlerle konuştum fakat hiçbiri kabul etmedi. ARTIK BİRİ ŞU ANİMEYİ ÇEVİREBİLİR Mİ LÜTFEN ?

Emin olun ingilizce bilgim olsa ben çevireceğim. Bir çok insanın seveceği ve sevdiği bir animeyi çevirmekten  mutluluk duyardım fakat ne bunu yapabilecek bilgisayarım ne de ingilizcem var. O yüzden sizden istiyorum zaten. Lütfen artık birisi şu animeyi çevirsin...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aga baktım da yeni yüklemeye başlamış anlaşılan ben yine takip ederim teşekkür ederim fakat bir fansubun eline alıp 90. bölüme kadar getirmesi gerektiği düşüncesindeyim. 

Pek tabi biraz zor ama ümarım kale alıp düşünürler çünkü harbiden şuanda en iyi anime güncelde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuyu görüp döneceklerini düşünmüyorum. İstek listesi olan fansublara mesaj/e-posta atmanı tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla bahsi geçen anime, bir fansuba devredildi. 

Tabii ne zaman yayınlanır bilinmez ama çevirisine başlandığını biliyorum.

En son bölümün altında yer alan discord hesabına giriş yapacak serinin son durumunu öğrenebilirsiniz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Brom eğer ceviren bi yer bulamadıysan DonghuaTR.com site şuan güncellemede ama ben orda çevirmenim ve biliyorum duldulun tum bolumleri çıktıkça çevriliyor istersen siteyi ve discordunu araştır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...