Jump to content

Tahmindir Başlığıyla Spoiler Verenler

Daijoubu

Önerilen İletiler

Daijoubu, 16.02.2020 - 09:01 yazdı:

Gerçekten Katılıyorum okucaksan da seriyi bitirip öyle okumak lazım.

Aslında bitirsen bile spoiler yiyebilirsin. Başka serilerden spoiler lar yazılabiliyor yorumlara. Mesela "Bu anime Akame ga kill e benziyor " diyenler mesela banlanmalı direk.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teilty, 17.02.2020 - 01:45 yazdı:

Discorddan : teilty#6985

veya forum özel mesajlarından. bu tarz 'tahminimdir' diyerek spoiler verenleri tespit ettiğinde veya rahatsız olduğunda bana bildirirsen gerekli işlemleri sağlayabilirim.

https://www.turkanime.net/video/nanatsu-no-taizai-imashime-no-fukkatsu-22-bolum Rao Ryuken isimli kişinin yazdığı yorumlara bakabilir misiniz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tahmindir lafının neyini anlamıyorsunuz pardon?? yorum alanında insanlar düşüncelerini yada tahminlerini yazabilir animeyi bitirmemişse bölüme dair tahminini yazmışsa bunun spoiler'e girdiğini sanmıyorum eğer kasten yapılmıyorsa animeyle alakalı spoiler dışında herkes herşeyi yazabilir bende tahminleri yazarım bazen çünkü çoğunlukla yorum alanı bunun için kullanılır sırf biri tahminini yazmış diye banlanacaksa bu alenen  haksızlığa girer 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
kou nanami, 24.02.2020 - 01:19 tarihinde yazdı:

tahmindir lafının neyini anlamıyorsunuz pardon?? yorum alanında insanlar düşüncelerini yada tahminlerini yazabilir animeyi bitirmemişse bölüme dair tahminini yazmışsa bunun spoiler'e girdiğini sanmıyorum eğer kasten yapılmıyorsa animeyle alakalı spoiler dışında herkes herşeyi yazabilir bende tahminleri yazarım bazen çünkü çoğunlukla yorum alanı bunun için kullanılır sırf biri tahminini yazmış diye banlanacaksa bu alenen  haksızlığa girer 

her ne kadar geç olsa da yazma gereği duydum gerçekten benim sitem ettiğim olay insanların ettiği tahminler değil adam tahmin başlığıyla adını duymadığım kişilerin ırkların spoilerını veriyor bunu diyorum ben herkes tabi ki teori yürütüp mantık kurabilir buna sözüm asla olmadı olmaz da

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.