Jump to content

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Shoryuken.M

Sizin favoriniz hangisi?  

29 oy

1. 1. Sizin favoriniz hangisi?

• Şeker Kız Candy
      21
    • Heidi
      19
    • Voltron
      10
    • Robotech
      2
    • Sailoor Moon
      52
    • Tsubasa
      43
    • Pokemon
      114
    • Digimon
      41
    • Monster Rancher
      5
    • Dragon Ball
      34
    • Ninja Scroll 1993
      1
    • Samurai X
      23
    • Slam Dunk
      26
    • Dedective Connan
      7
    • Ganbare Genki
      3
    • Esteban : Mystery of Gold Cities
      2
    • Lady Oscar
      2
    • Clementine
      4
    • Transformers Armada
      18
    • Berserk
      16

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar tabi eskilerden daha çok anime var, ancak şimdilik bu kadarı yeter sanırım, sizinde eklemek istediklerinizi paylaşırsanız sevinirim. Neydi o 90'lı yıllar ve 2000'li yılların başı rüzgar gib

Ay savasçısı-Şeker kız candy-Pokemon-Hırsız cin-Doremi-Lady Oscar-Heidi-Digimon-Dragon Ball-Samurai X-Beyblade-Remi-Yu-Gi-Oh- Jackie Chan Adventures-Recess-Pembe-Red kit-Ninja Kaplumbağalar Charlie Br

Eski animeler dediğinizde aklıma ilk gelen animedir kendisi çocuk olduğum zamanlarda televizyonda seyrederdim http://www.youtube.com/watch?v=2e5GU-3O_60

Ay savasçısı-Şeker kız candy-Pokemon-Hırsız cin-Doremi-Lady Oscar-Heidi-Digimon-Dragon Ball-Samurai X-Beyblade-Remi-Yu-Gi-Oh-

Jackie Chan Adventures-Recess-Pembe-Red kit-Ninja Kaplumbağalar Charlie Brown Tvde çıktıklarında öyle heyecanlanırdımki çok seviyorum hem ağlardım hem gülerdim izlerken açılış şarkılarını dinlerim bazen hosuma gidiyor 8)

Jackie Chan Adventures bu anime türk anime tv de yok nerden türkçe altayızıl veya dublaj(dublaj tercihim değildir) bulabilirim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

kesinlikle nerde o eski animeler .. bir CCS, sailor moon pokemin gibi ciddi sürükleyici animeleri bulmak cok zor ne var ne yoksa ecchi ecchi ecchi doldu ortalık :( güzelim konuyu ecchileyip yok ediyor bazıları hele 2013 animeleri full ecchi ne ciddi anime ne ciddi bir konu kaldı .. örneğin benim dusk maiden of amnesiam bile ecchi bölümleri var sinir oluyorum gerçi orda anlatılmak istenen bir konu vardı diye kızın tavırlarını bu sekilde anlatmaları gerekiyordu .. arada kaicho wa maid sama gibi düzgün konular güzel çizimler geliyor ve uzun sürüyor .. ama ben CCS ve sailor moon gibi düzgün doğaüstü güçler gizem yada düzgün bir kurguya sahip anime zor buluyorum artık :/ yenilerde genellikle kuroshitsuji ve onun tarzı animeleri cok beğeniyorum o tarz çizimleri ve konuları

bu arada listede bence CCS ( card captor sakura ) de olmalı clamp 2000 yapımı benim ilk animem ve zamanının en iyi cizimlerine ve konusuna sahip güzel anime <3 ayrı bir yeri var bende

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.