Jump to content
×
×
  • Create New...

Recommended Posts

Merhaba ben Mehmet. 2 yıldır anime izliyorum ama çok hardcore izlemem (Max. 15 anime izlemişimdir). Ayrıca 9.sınıfa gidiyorum. 30 ve 80 bölüm arası serileri severim. Anime konusunda çok seçiciyim iyi anime bulmadıkça izlemem. Psikolojik animeleri çok severim. Ecchi ve aşk hikayesi olmayan animelerden öneriler yaparsanız sevinirim iyi günler :)

Link to post
Share on other sites
  • Forum Admin

Hoşgeldin dostum. Şimdiden iyi seyirler. Tek tek anime önerisi almak pek sağlıklı olmayabilir herkesin zevki farklı + aşk veya harem olmayıp ecchi garip geldi :)  Her neyse aşağıdaki adımı uygulayarak animeleri puana göre sıralayıp konularına bakarak, ilgini çeken animeleri izlemen daha sağlıklı olur :) 

 

spacer.png

Link to post
Share on other sites

Biraz yanlış anlatmışım galiba. Ben ecchi aşk harem animelerini sevmediğimi anlatmak istemiştim. Yardımın için teşekkür ederim :) 

Link to post
Share on other sites
  • Forum Admin

yok ben yanlış anlamışım :) aynı sistemi pskolojik anime için yapabilirsin mantık aynı :) Bence en güzeli kendin seçmek izleyeceğin animeleri. Konuları oku aklına yatana başla. Bana zamanında çok öneren oldu anime ama çoğunu izlemedim :) Neyse umarım keyifli vakit geçirirsin. İyi seyirler şimdiden

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.