Jump to content

Anime İnceleme-Sohbet(Youtube Kanalı)

kiboufb1907

Önerilen İletiler

Youtube kanalında bolca anime incelemek istiyoruz. İlk sohbetimiz çok ayaküstüydü (sokakta kaydettik) Death Note neden bunca zamandır sevildiği hakkında konuştuk 

https://m.youtube.com/watch?v=Qqao7h3dBWA

Darwin's Game inceleme:

Sword Art Online Sohbet:

Piano no Mori:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başarılar dilerim, Bol aboneniz, beğeniniz ve izlemeniz olması dileğiyle :)

Bundan yıllar yıllar önce bir kanal vardı Youtube da yayın yapan tavuktu simgesi sanırım tam hatırlamıyorum. Bir süre yaptılar sonra bıraktılar. Bırakmanın yanında bir de videolarını sildiler. Umarım o grup gibi olmazsınız :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime inceleme yazıyor ama anime incelemeden çok birkaç karakter tanıtımı (o da tam tanıtım değil) kim neci belli değil yani ben izlememiş olsam ve sizden izlesem çoğu bahsettiğinizi anlamazdım.. bahsettiğinizi anlasam da animeden bir şey anlamazdım açıkçası anime incelemesi olarak göremedim pek çünkü animeden ve en basitinden konusundan, olay örgüsünden bile bahsetmemişsiniz. Sohbet iyi hoş sesler biraz kısık belki dış çekim olduğundandır bilemem o tür şeyleri anlamam :d dikkatimi çok fazla "yani" kelimesi kullanmanız çekti xd bence azaltmalısınız. Başarılar dilerim bende :P ama yaparken animeyi bilmeyen birine anlatır gibi anlattığınızı düşünmenizde fayda var çünkü o zaman daha çok incelemeye benzeyecektir diye dşnyrm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.