Jump to content

Japonca Müzik Önerilerinizi Bekliyorum

Shinobi_Naku

Önerilen İletiler

lackhea, 14 dakika önce yazdı:

kenshi yonezu, one ok rock, e ve, sekai no owari, alexandros gruplar ve solo artistler hepsini dene tarafını seç. (ama kesin önerim Kenshi Yonezu'dur.)

Çok teşekkür ederim. Bir kaç grupta takılı kalmak yerine farklı farklı sesler tatmak istiyodum, ayrıca sololarda ki tavsiyen için de teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz ne tür dinlediğine bağlı da ben yine önerilerimi yazayım. Rock sevdiğim için ilk olarak The Oral Cigarettes tabi ki. Onun dışında Amazarashi acayip seviyorum kesin dinlemelisin. İngilizcen varsa sözleriyle bak hatta şarkıları tokat atıyor sanki yüzüne. Bump of Chicken, One ok Rock, yukarıda biri Kenshi Yonezu demiş KESİNLİKLE öneririm. Aklıma direkt Eine Kleine geldi.

Hello Sleepwalkers, King Gnu, Burnout Syndromes. Şu an aklıma gelenler bunlar.

Şarkı olarak Amazarashi'nin Mayday Mayday ve Living Dead şarkıları benim çok hoşuma gidiyor yazmazsam olmaz yani.

Tarzına göre artık dinle bak beğen :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sleepy, 3 saat önce yazdı:

Biraz ne tür dinlediğine bağlı da ben yine önerilerimi yazayım. Rock sevdiğim için ilk olarak The Oral Cigarettes tabi ki. Onun dışında Amazarashi acayip seviyorum kesin dinlemelisin. İngilizcen varsa sözleriyle bak hatta şarkıları tokat atıyor sanki yüzüne. Bump of Chicken, One ok Rock, yukarıda biri Kenshi Yonezu demiş KESİNLİKLE öneririm. Aklıma direkt Eine Kleine geldi.

Hello Sleepwalkers, King Gnu, Burnout Syndromes. Şu an aklıma gelenler bunlar.

Şarkı olarak Amazarashi'nin Mayday Mayday ve Living Dead şarkıları benim çok hoşuma gidiyor yazmazsam olmaz yani.

Tarzına göre artık dinle bak beğen :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

Öncelikle çok teşekkür ederim. Ne tarz dinlediğimi yazmamış gerçekten sen yazana kadar fark etmemiştim :) Ama tam dinlediğim tarzdan yazmışsın, çok isabetli olmuş. Amazarashi'nin birkaç şarkısını dinliyordum ama gruba daha detaylı olarak bakacağım. Diğerlerini de dinleyeceğim umarım hepsini severim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.