Jump to content
  • Create New...

Kakegurui Hakkında Fikirler

Recommended Posts

Benim de çok sevdiğim bir seridir. Kumarla ilgili güzel akıl oyunları var.

Biraz ecchimsi tavırlar (bildiğimiz ecchi animelerindeki gibi aşk bazlı değil) ve baş karakterimiz Jabami'nin çılgın bir kumarbaz olduğu genel olarak düşünce yapında rahatsızlık vermeyecekse izlemeni tavsiye ederim. :love-onion-head-emoticon:

İzlemeni tavsiye ederim tabiki kumar akıl oyunları ve okul başkanıyla yumekonun ilişkisi ve sıkmıyor eğlendiriyor :)

TheDirectEco, 28 dakika önce yazdı:

Benim de çok sevdiğim bir seridir. Kumarla ilgili güzel akıl oyunları var.

Biraz ecchimsi tavırlar (bildiğimiz ecchi animelerindeki gibi aşk bazlı değil) ve baş karakterimiz Jabami'nin çılgın bir kumarbaz olduğu genel olarak düşünce yapında rahatsızlık vermeyecekse izlemeni tavsiye ederim. :love-onion-head-emoticon:

Çok alakasız olacak ama benim eski profil fotolarımdan biriydi yona biliyorsan söylermisin 2. sezonu çıkacakmı :(

@mavihayal Muhtemelen devamı gelmeyecek lakin mavi manga fansubu Türkçeye animenin kaldığı yerden çeviriyor. Sanırım 46. bölümdü kaldığı yer. Sitelerinden manga ile devam edebilirsin.

Bu arada kumar konusunda izlediğim en iyi anime sanıyorum ki. Kaçırma, farklı havasıyla farklı seyir zevkleri arayan kişiler için ideal bir seri. 

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.