Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

yok yaa bu TRT 1 'de yayınlanıodu ( Elfen Lied'ın orada yayınlandığını hayal bile edemiyorum :) )

Altın prenses olmak için 100 kadar kız seçiliyordu. Bunlar bir okula gidiolardı. Hatta okulda melek kızlar ve şeytan kızlar da vardı. En son bu kız seçiliyordu. Ayyy sonunu hatırladıkça ağlayasım geliyor :( Hatta bir önceki prenses kızın sevdiği oğlanın annesiydi falan onu tekrar izlemek istiyorum ama bir türlü bulamadım :(

o zaman sana şimdiye kadar türk kanalarında yayınlanan animelerin listesini ekleyeyim, orada TRT'nin bütün kanalları ve anime listeleri var ^_^ belki hatırlarsın :rolleyes:

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=74178

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

• Forum Admin

o zaman sana şimdiye kadar türk kanalarında yayınlanan animelerin listesini ekleyeyim, orada TRT'nin bütün kanalları ve anime listeleri var ^_^ belki hatırlarsın :rolleyes:

http://forum.divxpla...showtopic=74178

çok iyi oldu yaa çok teşekkür ettim acayip rep veresim geldi ama yok malesef :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok iyi oldu yaa çok teşekkür ettim acayip rep veresim geldi ama yok malesef :D

birde "Adını hatırlayamadığım bir anime" başlığı var aşağıda, oraya konusunu anlat büyük olasılık cevap gelir

http://forum.divxpla...ic=68331&st=360

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

BEYBLADE! Üstüne hiçbir çizgi veya normal dizi-filmi tanımadığım, arşivlemek için verdiğim mücadeleyi tamamladığım, en ayrıntısına kadar internette araştırdığım seri... Sonraki göz ağrım ise Yu-Gi-Oh! Geçen senelerde kart oyununa sarmıştım turnuvalara falan gidiyorduk. Ama baybladein üstüne ne yugioh ne pokemon ne naruto ne fma tanırım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim ilk izlediğim pokemondu ardından Beyblade ardında digimon tabi o zamanlar bunların anime olduğunu bile bilmiyordum ilk izlediklerimi sıraya koyarsak şöyle olur:

1.Beyblade (orjinal olmayan beybladeler toplamıştım ayrıca taso şeklimde olanlar vardı tasoları için arene bile almıştım :D )

2.Pokemon (tasoları vardı birde yumruk büyüklüğünde pekomon topu 6 tanede pikachu figürü)

3.Digimon ( Tasoları vardı )

4.Yu gi oh ( orjinal olmayan kartları vardı :D )

Tabi bunların yeri ayrı ilkler oldukları için...

Beyblade benim aklımda çok yer kazımıştır...

Takao'nun Ejderhası (beybladenin Adını hatırlamıyorum)

Rei'nin Beyaz kaplanı (beybladenin Adını hatırlamıyorum)

Max'ın Dev kaplumbağsı (beybladenin Adını hatırlamıyorum)

Ve tabi ki hayranı olduğum Kai'nin zümrüdü Anka kuşu(Dranzer) beyblade kolay kolay hatıralarımdan çıkmaz...

He...Bilgiç ile laptop'unu unutmayalım birde zekasını...

Takao ile Kai'nin muhabetlerine bayılırdım...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Gk3JzKsdQkI

Baksana şu kainin bakışlara adamım ya!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.