Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

• 1 ay sonra...

Sailor Moon izlediğim ilk anime, ama o zamanlar çok ufaktım bazı sahnelerden korkuyordum hatta :D sonra Pokemon var, ATV'de yayınlandığı ilk bölüme denk gelmiştim ilkokuldayken hala hatırlarım(kısa süre sonra Star'a geçmişti, her gün pokemon saatlerimiz vardı ailecek izlettiriyodum herkese). Digimon, Yu-gi-oh, BeyBlade, Avatar(anime olmasa da) hepsini izledim. bi de Kanal D'de yine böyle adında "monster" geçen bişey vardı, onu da izlemiştim ama adını hatırlamıyorum.

ameliyat olduktan sonra evden çıkamama durumunu bilen bilir. ilgimi çeken yabancı dizi kalmayınca farklı şeylere yöneldim, Yu-gi-oh izliyim derken başka bi anime aramaya başladım bi anda. bilinçli olarak izlediğim ilk anime Green Green. ama animede umduğumu bulamamıştım(ecchi-komedi-romantizm var animede. ben vurdulu kırdılı bişeyler arıyodum) o yüzden 2. bi şans olarak Freezing izledim. o günden beri animeciyim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçükken herkes gibi bende Pokemon, Ay savaşçıları falan fişman izlemişimdir ama Anime bilincinde izlediğim ilk anime Death Note, ilk bitirdiğim anime Elfen Lied. Animeye başlayışım kuzicimm sayesinde oldu :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.