Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

• 3 hafta sonra...

televizyonda yayınlananları saymazsak, küçükken büyük bir oyun manyağıydım ayda bir 1-2 tane oyun alıp bitiriyordum bir arkadaş da zamanında SAOyu gösterdi "sen oyunları çok seviyorsun knk al bak bunun ana konusu oyun" dedi onu izledim öyle yani :D daha sonra SnK gösterdi bunu izle çok güzel falan dedi bu olayın üstünden 5-6 yıl geçti hala izlemedim, pek öyle bir planım da yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eskiden beri abim her zaman bana izletmeye çalışmıştı ama ben istemedim çizgi film mi izliyicem ya dedim. Sonradan 2016 ayına girerken resim çizmeye falan başlamıştım. Ama hep böyle çizgi film şeyleri çiziyordum. Karşıma hep anime çizimleri çıkıyordu hatta ilk Luffy'yi çizmiştim. abimin de anime falan izlediğini bildiğim için bana karakter söyle çizeceğim dedim. İlk Zeref demişti çizdim bir güzel Zerefi özene bözene çizdim ama. Güzel olmuştu harbiden sonra.. Zerefe baktım şöyle yav çok hoşuma gitti tipi falan dedim bu hangi anime izlerim bunu ben. İlk izlediğim de Fairy Tail'di işte. Hatta ilk opening'de Gray'i Zeref sanmıştım sdlkgjsdglk 100. bölümde çıktı şerefsiz dkslgj Sonra bağlanıverdim animeye. Şimdi abimden daha çok biliyorum belki de

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kuzenim tarafından anime izlemeye başladım.Sene 2010-2011 civarıydı.İlk olarak Dragon Ball'ın ilk bölümünü izledim.O zamanki aklımla Dragon Ball'ı beğenmemiştim.Beğenmediğimden dolayı One Piece'yi açtı.One Piece'yi çok sevmiştim.O günden sonra 4 yıl boyunca haftada 2-3 bölüm izleyerek One Piece günceline yetiştim.One Piece'nin günceline gelene kadar her animenin One Piece gibi uzun olduğunu sanıyordum.Ama olmadığını fark ettim.Sonra yeni serilerle tanıştım ve bugüne kadar geldim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime dünyasına köyde başladım. Bir mangal zamanı herkes bahçede ben ve benden daha küçük biri televizyon izliyorduk. Televizyon da naruto başladı. Sansürsüz yayınlanıyordu. Hoşuma gitti televizyonda her akşam takip etmeye başladım. Tabi kanaldaki tüm animelerin kaldırılıp sadece Sailor Moon, Yowamushi Pedal ve Digimon Fusion'ın bırakılması beni hayli üzdü tabi. Şu aralar Naruto'yu unuttum, One Piece'ide öyle. Hırsla Dragon Ball izliyorum. Dragon Ball benim en hızla ve zevkle izlediğim anime. DVD'sini bile aldım! (yanlışlıkla almanca aldırmam hakkında konuşmak istemiyorum) Aynı zamanda ilk mangam da Naruto'dur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.