Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

Recommended Posts

• Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile tanımıyor numarası falan yaptı neyse oraları geçelim çarşamba  geldi okula yeni birisi geldi oda benim okuldaki 2. arkadaşım oldu (okulda sadece 3 arkadaşım var  arkadaş diyebileceğim...) herneyse 1 hafta falan geçti o arkim geleli çarşamba günü beden dersi vardı 1. dersti  bunlar  aralarında konuşu

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

• 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By AiChan01
      Bu arkadaşın adeta ölümsüz olduğunu düşünmek bir yandan da o kadar çekilmez olduğunu bir kenara koyarsak tarz olarakta sınıfta kalmış gibi görünüyor...

• By Amygirl
      Eski konuda artık aktif olmayan kullanıcıların da boş yere yer kaplayan iletileri olduğu için, o konu çok dolduğu için muhabbete buradan devam ediniz. Eski konuyu yarın sileceğim.

Eee nasılsınız? 
    • By Mhenvy
      Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.Instagram'da ki anime çizimlerime göz atarsanız sevinirim.İyi seyirler :)

https://www.instagram.com/mh.envy/?hl=tr
    • By Maenas
      Yeni açtığım anime çizim kanalına hepinizin bir bakmasını istiyorum ...
      Biraz acemiyim ama yorumlarınızla kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bu arada çizmemi istediğiniz karakterleri de çizebilirim.
      Eugeo ve Kiritoyu çizdiğim video linki : https://www.youtube.com/watch?v=Rleid5fN85M&t=50s
    • By Dima
      Ben tempest yetkilisi Dima ve sizlere merhaba diyorum
      Animelerle ilgili sorusu olanlar buradan veya sunucudan bilgilendirebilirim
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.