Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Hepimiz zaten pokemon izleyerek bilmeden başlamışız... onun dışında bakugan var pek anime deninemez zaten habersiz izlerdim genellikle kuzenlerim, kardeşim falan izlerken bende izlerdim ve çok sevmiştim o zamanlar belliymiş ama şuan olsa izlemem açıkçası... onun dışında animeyi 1-2 kere duymuştum izleyecek bir şeyim yok dedim araştırma yaptım kimi ni todokeyi izledim son bölümü dışında bütün bölümleri izledim aslında çok güzel bir anime ama nasıl dayanmışım bilmiyorum çatladım son bölümü izleyemedim :P sonra yine zaman geçti arkadaşım death note izletti tabi bende çok sevdim bayağı zaman geçti çünkü başka bir anime izlemek istemiyordum sonra sınıfta çocuklar Naruto açtılar benimde çok dikkatimi çekti bilgili olduğum yani diğer kızlar gibi çizgi filim falan da demedim -.- başladım izlemeye onu izlerken sitede bleach haberi gördüm ona da başladım bir o bir o sonra naruto sıkmıştı 30lu bölümlerde bıraktım bleach'i bitirdim sonra boşluk hissi oluştu tabi içimde sonra naruto &naruto shippuuden'i bitirdim ondan sonra da bir bölüm ondan bir bölüm ondan izliyorum tamam sustum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başta resim çizdiğim için bilgisayarda resim ararken çizimlerini gördüm ve o kadar güzel geldilerki araştırmaya başladım.İlk izlediğim anime Bleach ve Bleach e başlarken 300 küsür bölümü olduğundan haberim yoktu :D öğrenince biraz şok yaşamıştım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Death note ile anime olduğunu bilincinde başladığım ilk animeydi. Bilinçsiz olarak shaman king izlerdim. O opening'i her duyduğumda çocukluğuma dönerim.

Death note dan sonra op izlemiştim,zorla izlemiştim sıktı beni bıraktım yine başladım 2 hafta sonra alabasta da bıraktım bu sefer. Arada bleach naruto izledim sevmedim,ben kurgu arıyordum. Arada bir ton anime izledim opu bitireyim dedim en azından,opun gökyüzü adasının ortalarında bağlandım ve kendime küfretim. Marinefordu sabahlayarak izledim,eysi eysi diye gezdik :(

Bleach bitirdim,narutoyu bitirdim. Naruto fena değil di,ama aşırı abartılıyor ilk 10umdadır ama ilk 5imde değildir.

1)One Piece

2)Vagapund

3)Veritas

4)Gantz

5)Berserk

Niye verdim bilmiyorum bu listeyi,biri de yapmış bende yapayım dedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pokemon falan onları saymazsak ilk izlediğim samurai 7 ve hellsingdi sanırım ama televizyonda boş boş gezinirken birden animeze denk geldim ondan sonra naruto bleach fma d gray man derken netten izleyerek ilk naruto fma sonra da d gray manı izleyip bitirdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 Yada 11 sene önce pokemon seyrettim ilk anime olarak ama tabiki küçükken anime diyemeyiz ona çizgi film olarak düsünüyorum hala o yüzden ilk anime Death Note ile başladım suan Hakkı Rahmetine kovustursun bir arkadasım sayesınde üniversitede basladım onun sayesınde ilk animemi seyrettim pokemon'u saymıyorum ve büyük olasılıkla suan çevirisi yapılmayan ve türkiye siteleri takip ettiği ve tanıtımlarını yaptığı hemen hemen tüm animeler seyretmisimdir çok az anime benim dikkatimden kaçmıstır anime serileri olarak en 200 geçmistir hata 300 bile olabilir en az ama bölüm sayısı olarak 5000 animeyi rahat geçmiştir diye bilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.