Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

İzleyecek dizi yoktu death noteun interneten yorumlarını okudum. İzledim sevdim,gerisi geldi zaten. Anime manga nedir yavaş yavaş öğrenirken. Naruto önerdiler,bir arkadaşta 8 yılık animeciymiş haberim yok dedi aman izleme. Ne izleyeyim diye sorunca One piece dedi. Sıkıldım ft izledim. Ft khr derken one piece geri döndüm. Bleach naruto izledim işte sonra,narutoyu neden önermedi şimdi anlıyorum :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konun başlığı ilk animeye nasıl başladın olmalı bence.

Dedemgilin evinde kablolu kanallar vardı. Orda Jetix'in bayağı bir hastasıydım. Shaman King diye bir seri başladı. Şu an bile çok sevdiğim bir seri. İlk izleyişim böyle oldu diyebilirim.

Düzenli olarak izlemeye başlamam da bir arkadaşım vardı Naruto'yu takip ediyordu. Onun izlediği rastgele bir bölüme denk geldim. Konusunu bilmediğim için bir şey anlamadım. Daha sonra animenin ne olduğunu filan öğrendim böylelikle başlamış oldum. Death Note ve Bleach'le devam ettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konun başlığı ilk animeye nasıl başladın olmalı bence.

Dedemgilin evinde kablolu kanallar vardı. Orda Jetix'in bayağı bir hastasıydım. Shaman King diye bir seri başladı. Şu an bile çok sevdiğim bir seri. İlk izleyişim böyle oldu diyebilirim.

Düzenli olarak izlemeye başlamam da bir arkadaşım vardı Naruto'yu takip ediyordu. Onun izlediği rastgele bir bölüme denk geldim. Konusunu bilmediğim için bir şey anlamadım. Daha sonra animenin ne olduğunu filan öğrendim böylelikle başlamış oldum. Death Note ve Bleach'le devam ettim.

Anime bilincinde olmadan izlerdim bende tam final yaptı jetix kapandı kablolu yayında. Hala o ateş ruhu hele o müziği efsanedir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk öğrendiğimde Çizgi Film deyip geçtim. :wacko: Ki onu da nette duyunca merak edip anlamına bakmıştım... (2-3 yıl önce)

Geçtiğimiz yaz Kore dizilerinden sıkılınca farklı bir Dünya aramaya başladım. O sırada nedense aklıma anime geldi. En popüler animeler yazdım rastgele isimlere bakarken Naruto kulağa hoş geldi. Naruto'yu ilk çocuk çizgi filmlerinin olduğu bir siteden izlemiştim var ya. :D Pepe'nin Ben 10 'un arasında falan. O zaman deli olduğumu düşündüm, hatta bu kadar ön yargısız davrandığım için de şaşırdım. :ph34r: İşte açtım Naruto'yu baktım ben kendimi kaptırıyorum,bir bölüm bitince hemen diğerine geçiyorum. :o İşte o zaman animenin ne olduğunu fark edip çizgi film deyip geçtiğim güne lanet ettim. :ph34r:

Gelmişken Türkanime'yi nasıl bulduğumu da yazıyım. :D Çizgi film sitesinde Naruto 50. bölüme kadar vardı devamını ararken gözüme en iyi site burası göründü. Artık burda diğer animeleri de izlemenin zamanı da gelmişti...

Ha bir de foruma geçeyim. Geçtiğimiz yaz forum kapalıydı. Hep tıklıyordum ama hiçbir şey yoktu. Tıklamayı bıraktım sonra bir gün ilk animeye başladığım zaman gibi kafama esti ve forum karşımdaydı. B)

Hayatımın ilklerini anlattım resmen yorumda. Bu gidişle ilk yorumum, tanışma konumda ilk karşılayan kişi, ilk açtığım konuya kadar gidicek :D

Uzuuun bir aradan sonra yorumumda destan yazdım. Uzun uzun yazıp rahatlamanın yeri bir başka ya. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime bilincinde olmadan izlerdim bende tam final yaptı jetix kapandı kablolu yayında. Hala o ateş ruhu hele o müziği efsanedir.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=4sGPqhETRt4

Harbiden en güzel openinglerden. Hastasıyım bunun. Az kaldı bitirmeme seriyi. Küçükken sonlarını yarım yamalak izlemiştim. O yüzden sonunu bilmiyorum.

Not: Anizm hala çeviriyor seriyi. şu an 62'de olmaları lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.