Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

Ben abimden görmüştüm onu da bir arkadaşı göstermiş. O sıra bilgisayara Bleach'i indirmiş onu izliyordu bende ara ara görüyordum ama ilgilenmiyordum. Sonra abim üni için geri gittiğinde bilgisayarda 20 bölüm falan Bleach'ın bölümleri vardı (Başı da değil ha Aizen ile kapıştıkları sahneler falan :D ) yani baştan ilk spoilerımı yemiştim D Sonra internetten Bleach'i izlemeye başladım baya da kaptırdım kendimi. Sonra abim eğer hoşune gittiyse birde One Piece bak dedi (o sıralar Bleach bitirmiş başka onun gibi bir şey yok diye düşünüyordum DD) One Piece'in konusu şeytan meyveli falan yok çocuk lastikmiş dedim ne kadar saçma. Sonrasında yaklaşık 10 yıldır anime izleyicisiyim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 veya 6. sınıftayken annemi bilgisayarda Gakuen Alice izlerken görmüştüm. Annem sıkıldıkça tekrar tekrar izliyordu. Ben de öğle araları okula gidene kadar bakıyordum ona. Sonrasında 1-2 defa da kendim bitirdim. Daha sonra Gakuen Alice'İn bir anime olduğunu öğrendim ve başka animeler aramaya başladım.

Şimdi düşündüm de başlayalı 4-5 sene olmuş. Biraz izleyip en sonunda sıkılırım diyordum ama şimdi buradayım ve hala izliyorum sjsjjs

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.