Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

• 3 hafta sonra...

10yıl önce starda One Piece

oha on yıl önce starda one piece varmış :D

neysem. çoğu insan gibi sekiz sene evvel sailor moon'la başladı anime hayatım..gerçi o zaman anime nedir bilmezdik.derken pokemon,bayblade,yu-gi-oh falan geldi - şimdilerde  oynayan bakugan'a bin basar onlar!! özellikle yu-gi-oh...- animenin noolduğunu ortaokula adım atarken keşfettim.. başlarda death-note tabiiki izlenmemesi eksiklik. derken kuroshitsujiyle animenin aslında ne olduğunu farkettim (kanlı kanlı vıcık vıcık).. sonra romantik komediye başlayalım dedik. kimi ni todokeyle çook sıkıldık lovely complex kaichou wa maid-sama ouran  vs vs derken sevdik. bi bakmışııım aradan yıllaaar geçmiş geçen yıllarda da pek çok anime izlemişim kimisi kanlı kimisi ecchi(daha da vıcık ıyy) olmuş ama bunca yıl bölüm sayısı yüzünden ne one piece ne naruto ne de bleach başlayamamış ve bu yüzden gerçek bir otaku olamamışım.. hala da başlayamam. ama bi gün başlıycam bundan eminim.. en azından fairy tail var o da uzun olucak gibi görünüyo eheh  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.