Jump to content

YouTube AMV Kanalım

Önerilen İletiler

Fena olmamış, Türkiye'de  böyle işlerle uğraşan kişileri görmek mutluluk verici. Nacizane bir önerim olacak. Kanalını profesyonel anlamda kullanman kişisel video yüklememen daha mantıklı olur bence. Tabi ki sadece öneri. 

Yani demek istediğim insanlar kanalını açtığında senin profesyonel olma yolundaki çalışmalarını görmeli yada profesyonel çalışmalarını. Böyle olursa daha prestijli bir kanal olursun. Tabi ki yine söylediğim gibi sadece bir öneri. 

Çalışmalarının devamını ve başarılarını dilerim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Madem öyle bende kendi reklamımı yapayım https://www.youtube.com/channel/UClH6jJjOfvIR8MwRyxEf_tQ?view_as=subscriber not: yaptığım amvler kısa oluyor genellikle ve yaptıktan bir süre sonra siliyorum tam profesyonelce bir şeyler yapmadan sürekli kanalda kalsın istemiyorum editlerin onun dışında kullandığım müzikler herkesin hoşuna gitmeyebilir soundcloud rapperlar seven varsa hoşuna gidebilir kanalım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Degurechaff, 10 saat önce yazdı:

Fena olmamış, Türkiye'de  böyle işlerle uğraşan kişileri görmek mutluluk verici. Nacizane bir önerim olacak. Kanalını profesyonel anlamda kullanman kişisel video yüklememen daha mantıklı olur bence. Tabi ki sadece öneri. 

Yani demek istediğim insanlar kanalını açtığında senin profesyonel olma yolundaki çalışmalarını görmeli yada profesyonel çalışmalarını. Böyle olursa daha prestijli bir kanal olursun. Tabi ki yine söylediğim gibi sadece bir öneri. 

Çalışmalarının devamını ve başarılarını dilerim. 

teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Profesyonel olmasam da böyle videolar hazırlamayı seviyorum eskiden yüzlerce yaptığım oldu fakat aksilikler silinmesine neden oldu genelde mecha üzerinden yapsam da rastgele serilerden de yaptığım oldu işte bu da benim Youtube kanalım https://www.youtube.com/channel/UCzcigNgISRXySWi6TCQOJhw?view_as=subscriber

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NotProJustHack, 10.03.2020 - 22:53 yazdı:

Kendi çapımda, zevk amaçlı yaptığım amv kanalıma göz atıp, eğer ki beğendiyseniz abone olup bana destek olmanızı çok isterim. Saygılar

Kanalım https://www.youtube.com/channel/UCD7VByuZnTbWpfM86Zeo8Eg?view_as=subscriber

tebrikler gayet iyi olmuş . rica etsem hangi edit programınıda kullandığını söylermisin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.