Jump to content

Selamlar,


Recommended Posts

İsmim Karahan, 18 yaşındayım. Beş yılı aşkın bir süredir düzensiz aralıklarla anime izliyor ve manga okuyorum.  Animeler ve mangalar aracılığıyla edindiğim, kendimce köklü ve geniş saydığım bir çevrem olsa(ydı) bile izlediğim anime sayısının 100 bile olmadığına eminim. Genelde 12 ile 24 (istisnalar olabiliyor) bölüm arasında değişen animeler izliyorum ve çoğunu bitirmem muhtemelen 3 ile 6 ay arasında gerçekleşiyor. Bu sebepten ötürü hiçbir platformda bir hesap bulundurma gereği duymamıştım fakat bu sene anime ve mangalara daha çok vakit ayırmak istediğim için ilk defa hem sitede, hem de forumda hesap açtım. Tüm bunlara ek olarak Ergo Proxy ve Monster (hâlâ bitirmemiş olsam bile) izlediğim animeler; İkigami ve The Breaker da okuduğum mangalar arasında favorimdir. Türkanime sitesinin işleyişine aşina olsam bile forum ile ilk kez tanışıyorum, bir yanlışım olduysa affola. 

Kişisel bilgi olarak da Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi olduğumu ve dilbilim, Altay dil ailesi, modern Türk dilleri alanlarına meraklı ve yetişmekte olan bir fidan olduğumu söyleyebilirim. Mesaj gönderiliyorsa beni rahatsız etmekten çekinmeyin. Anime ve özellikle manga önerilerine her zaman açığım.

Sağlıcakla ve esenlikle kalın. 

Link to post
Share on other sites

AntiNewEra, 2 dakika önce yazdı:

Mesajını okumaya başladığımda ne düzgün Türkçe'si var maşallah diyordum ki, ikinci paragrafta ortaya çıktı işin aslı:dandyonionplz:

Umarım forumda güzel vakit geçirirsin, hoşgeldin !

Estağfurullah, teşekkür ederim ve hoş buldum. 

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.