Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Dufiwn, 56 dakika önce yazdı:

One Punch Man, Black Clover, Boku no hero, sword art online, mob pyscho ve içinde melioadas - escanor olan bı anime izledim bu tarzda anime tavsiyelerinizi bekliyorum.

OPM gibi olan Gintama var.Black clover bnha gibi istersen HxH var. Bendende bi tane ekleme olsun Slam Dunk izle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Shingeki no kyojin 

One Punch Man

Mob Psycho 100

şimdilik bunlar aklıma geldi başlaman gereken hepsi farklı tarzda ama son ikisi aynı kalemden çıkma ilki dizi tadında anime denemez ayrı bi tür ama çok anime izlememişsin biraz ararsan popüler anime sekmesinden çok fazla seri bulursun sana şuan çok imrendim şu zamanda izleyecek çok seri var senin yolun uzun ben artık millete sorarak anime buluyorum :/ 

Foruma hoşgeldin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mtzenn, 30.04.2020 - 00:31 yazdı:

Merhabalar yeni yeni anime izlemeye başladım , death note , tokyo ghoul , kimetsu no yaiba , dororo izlediğim animeler anime tavsiyesi istiyorum ama izlediğim tarzlarda olursa sevinirim 

Deadman Wonderland güzeldir. :info-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

black butler olabilir ama son 2 sene de çıkmadı biraz eski ama çizimleri eski durmuyor bence

(muhtemelen seyretmişsindir)

özet;

Phantomhive adında soylu bir ailenin malikanesinde yangın çıkar, Ciel'in anne babası ölür ve geriye tek o kalır.

2 yıl sonra Ciel, Sebastian Michaelis adında bir kahya ile geri döner. Kahya her şeyde iyidir sonradan onun-

SPOİLER SPOİLER olduğu ortaya çıkar (aslında bunu direk 2\3.bölümde söylüyor) neyse işte Ciel, Prenses Victoria'nın

emirlerine uyduğu (?) için ona ''kraliçenin bekçi köpeği'' denir. Anime 1800'lerde geçiyor Victoria döneminde fln

Spoiler

301860066_sebacielpwr2.jpg.832f985f1ff9262f8a2a543eaa4903a5.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Esla, 04.05.2020 - 23:29 yazdı:

Merhaba:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

100'den fazla bölümü olan anime önerebilir misiniz? Ne kadar uzun o kadar iyi.

(Naruto, One Piece, Fairy Tail, Black Clover'ı izledim.)

•  

Hunter x hunter 148 

D. gray man 103 

Fullmetal Alchemist: Brotherhood 64

daha aklıma gelmiyor şuan gelirse yazarım

ama bu 3ü efsane

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.