Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Forum Admin
Noya, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Başrolün sakin , soğukkanlı olduğu anime önerebilir misiniz ?

Slice of life tarzında

Hyouka

tanaka kun wa itsumo kedaruge

Doğaüstü olarak 

07 Ghost

Trinity Blood olabilir aklıma daha soğukkanlı mc olan doğaüstü anime gelmedi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Arkadaşlar acil anime lazım fena boşluktayım şunlara benzer bişi olursa çok güzel olur. 

Attack on Titan 

Fate zero 

Black clover 

Re zero

Tate no yousha 

Boku no hero academia

Bleach 

Vinland saga

Kimetsu no yaiba

Drifter 

Berserk

Hellsing ultımate

Overlord

Claymore 

Sword art online

Owari no seraph

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Sevdiğim animeler bunlar benzeri veyaa bunu da izlersen seversin dediğiniz varmı 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SikatriX, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar acil anime lazım fena boşluktayım şunlara benzer bişi olursa çok güzel olur. 

Attack on Titan 

Fate zero 

Black clover 

Re zero

Tate no yousha 

Boku no hero academia

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Sevdiğim animeler bunlar benzeri veyaa bunu da izlersen seversin dediğiniz varmı 

Hunter x Hunter

Ansatsu Kyoushitsu 

Ao no Exorcist

Soul Eater

Haikyuu ( basket animesi bu da belki hoşuna gidebilir)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Slice of life tarzında

Hyouka

tanaka kun wa itsumo kedaruge

Doğaüstü olarak 

07 Ghost

Trinity Blood olabilir aklıma daha soğukkanlı mc olan doğaüstü anime gelmedi

Teşekkür ederim :) Tanaka kun a bakacağım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selamlar çok belirli bi konu veremeyeceğim ama 1 ay öncesine kadar tüm günüm anime izlemekle geçerken şu an beni alıp götürecek animeler bulmakta oldukça zorlanıyorum. bir şeyler oluyor ve ne bileyim sarmıyor işte izlediklerim. lütfen bana öyle bir şey önerin ki onu izlemek için gece uykumdan feda edeyim. her türe açığım ama lütfen çizimleri eski olan bir şeyler önermeyin. (ha derseniz ki code geass gibi bir şey sırf ana karakter için bile izlersin o zaman pek de umrumda olacağını sanmıyorum)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noya, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Size de teşekkür ederim :)

Rica ederim:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

@shittybou sen tükenmişlik yaşıyorsun kardeşim biraz ara verip dönersen daha çok zevk alırsın izlediğin animeden:admire2-onion-head-emoticon:

Seishun buta yarou wa Bunny girl senpai no yume wo minai animesine bakabilirsin biraz ilginç olabilir

Aoi bungaku gibi tür olarak farklı animeleri izlemeyi dene  güzel çizimler her zaman hayat kurtarır onun için de animasyonlar izleyebilirsin Hal, Kimi no na wa, Koe no katachi, Nakitai watashi wa Neko wo kaburu gibi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shittybou, 1 saat önce tarihinde yazdı:

selamlar çok belirli bi konu veremeyeceğim ama 1 ay öncesine kadar tüm günüm anime izlemekle geçerken şu an beni alıp götürecek animeler bulmakta oldukça zorlanıyorum. bir şeyler oluyor ve ne bileyim sarmıyor işte izlediklerim. lütfen bana öyle bir şey önerin ki onu izlemek için gece uykumdan feda edeyim. her türe açığım ama lütfen çizimleri eski olan bir şeyler önermeyin. (ha derseniz ki code geass gibi bir şey sırf ana karakter için bile izlersin o zaman pek de umrumda olacağını sanmıyorum)

Ben bunu yaşadığımda genelde biraz ara veririm. Veya eskiden izlediğim favori animelerimi tekrardan izlemeye başlarım. Mesela şu an assassination Classroom'a başlayacağım. Sen de izlemediysen izle derim

Ayrıca Durarara'nın karakterlerin tanıtıldığı 3-4 bölümünü izledikten sonra iki günden daha az bir süre içinde hepsini izlemiştim. Çok sürükleyiciydi:loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.