Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Cmre, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Romantik Komedi önerebilir misiniz?? .Love is war izledim çok beğendim mümkünse ona bnezeyen bi anime olsun şimdiden teşekkürler

Bazı  yönlerden love is war'a benzeyen Romantik-Komedi

-Tonari no Kaibutsu-kun: Bu animede dram da var komedi de var Love is war'a şu yönden benziyo iki karakter de aşklarını itiraf etmede sorun yaşıyo 

-Tsurezure Children : Bu animede böyle biiir sürü karakter var e haliyle de anime de 1'den fazla hikaye var hepsinin ana fikri de ilan-ı aşk

-Jibaku Shounen Hanako-kun: Bu animede aksiyon falan da var romantizmi ve komedisi de çok tatlı burda platonik aşk gibi bir şey var yani böyle yavaş yavaş filizlenen bir aşk gibi bir şey var ve bunu izlemek hiç sıkmıyo çok keyifli geliyor önerimdir

-Nisekoi:Bu animenin komedisi romantizmi falan aşırı güzel olay örgüsü falan çok iyi bu anime biraz hareme kaçmış gibi yani 1 adamı isteyen 3 kişi falan var evet normalde haremler aşırı saçma olur ancak bu yani baya iyi burda da yavaş yavaş yeni aşklar doğuyo platonikler aşıklar var aşkı itiraf etmek de zorluk çeken aşıklar var böyle dolu dolu herşeyden var bu da güzeldir sıkmaz

-Ao Haru Ride: Bu anime biraz daha farklı yani buradaki aşk tek taraflı mı değil mi pek anlayamıyorsun ama keyifli kısmı da burası glb biraz daha anlatırdım da spoiler verme riskini almak istemiyom pek :) komedisi de var dramı da var sürükleyici bir animedir burda da aşk itirafıyla alakalı anlar falan var

-Ookami Shoujo To Kuro Oiji: Burdaki ana karakterdeki adama sinir olabilrsin ama sonra kendini sevdiriyo burda da platonik bir aşk gerçeğe dönüşüyo yavaş yavaş tek taraflı aşk itiraf etme sorunu var burda da

Klasik (yani biraz daha eski genellikle insanların akıllarına daha çok gelen animeler) Romantik-Komedi

-Kaichou wa Maid sama:Yani bunu kesinlikle izle bence

-İtazura na Kiss

-Special A

Doğaüstü Güç/Romantizm/Komedi

-Kamisama Hajimemashita (kendisi en sevdiğim 2. animedir :D)

-Fruits Basket: Dram ağırlıklı ancak romantizm ve komedisi de eksik olmayan harika bir hikayesi olan anime

-Bunny Girl Senpai: Bunun da dram konusunda maşallahı var ama izlemen gereken güzel animelerden bence .. Filminde de güzel ağlattırıyo ;)

-My Next Life As A Villainess All Routes Lead To Doom:Konu bakımından özgün bir anime gayet komedisi baya var bazı saçma yerleri var ancak görmezden gelinebilir çizimi çok güzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Misafir PelikanFaruk

Arkadaşlar Ana karakteri kız olan konusu aksiyon/savaşlar olan anime varmı ama ana karater kız baya güçlü olsun hiç öyle bi anime izlemedim :D Varsa söyleyinde izleyek :D Fairy taildeki Eerza gibi ama ana karakter olsun 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar Ana karakteri kız olan konusu aksiyon/savaşlar olan anime varmı ama ana karater kız baya güçlü olsun hiç öyle bi anime izlemedim :D Varsa söyleyinde izleyek :D Fairy taildeki Eerza gibi ama ana karakter olsun 

Nedense aklıma ilk Elfen Lied geldi.

Ne kadar uygun bir öneri olur bilmiyorum ama.. ana karakter biraz fazla OP

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Claymore

Guilty Crown

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Blood+ olabilir belki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba.

BüyüDövüş SanatlarıMechaŞeytanlarSüper GüçlerVampir vb. türlerini neredeyse hiç izlemedim.

Maalesef bu türlere, arada bir ön yargıyla yaklaştığım da oluyor.  ( genel izleyici kitlesinin bunda azımsanmayacak bir payı var. (: )

Yine de, "şu seriyi izle seversin" dediğiniz, bu türlere sahip bir anime öneriniz var mı? Denemekten zarar gelmez galiba.

( "Mecha" ya ön yargıyla yaklaşmadım bu arada, sadece hiç denk gelmedim. )

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba.

BüyüDövüş SanatlarıMechaŞeytanlarSüper GüçlerVampir vb. türlerini neredeyse hiç izlemedim.

Maalesef bu türlere, arada bir ön yargıyla yaklaştığım da oluyor.  ( genel izleyici kitlesinin bunda azımsanmayacak bir payı var. (: )

Yine de, "şu seriyi izle seversin" dediğiniz, bu türlere sahip bir anime öneriniz var mı? Denemekten zarar gelmez galiba.

Vampire Knight 

Hellsing
Inuyasha

Mahouka Koukou no Rettousei
Shingeki no Bahamut:Genesis

Shingeki no Bahamut:Virgin Soul

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba.

Büyü etiketi için:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Dorohedoro

Zetsuen no Tempest

Dövüş sanatları için: Shigurui 

Mecha olarak: Code Geass 

Şeytanlar için:

Dororo

Kimetsu no Yaiba

Devilman: Crybaby

Süper güçler için:

Shingeki no Kyojin

Code Geass

Gakuen Alice

Charlotte

Vampir için de:

Shiki

Owari no Seraph

Blood+

Bunlar olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Detaylı önerilerin için teşekkür ederim, hepsini dikkate alacağım. @ChaneLaforet

ChaneLaforet, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Süper güçler için:

Shingeki no Kyojin

Bu animede "süper güçler" tagı olduğunu yeni fark ediyorum ^-^

ChaneLaforet, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Blood+

Bunu site üzerinde arattım ama karşıma çok fazla sonuç çıktı.. dediğin seriyi bulmak için tam olarak ne yazmalıyım?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.