Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Gorjek, 2 saat önce tarihinde yazdı:

*magi : Alibaba ve Alladin'in tanışmasını anlatıyo bide sinbad var onda da sinbadın 7 denizdeki macerasını anlatıyo

Black Clover: Büyücü kralı olmak isteyen 2 yetim çocuğun hikayesi (ana karakter sadece 1 tanesi)

*Danmachi: Tanrıların hizmetinde zindana giriyo insinlar orda canavar öldürüyor, güçsüz bir maceracı olan Bell'in hikayesi

kings raid: klasik şeytan lordunu yenmeye çalışan kahraman

*Tensei Shitara Slime datta ken: slime olarak reankarne olan bir adamı anlatıyo.

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou: Kahramanın yancısı olarak başka dünyaya çağırılıp ihanete uğrayan Hajime adındaki adamı anlatıyo

*Densetsu no Yuusha no Densetsu: Kral tahta geçtikten sonra sevdiği alpha stigma olan arkadaşını kahraman kalıntılarını bulması için gönderiyo.

*Dororo: şeytanlardan kol,bacak,sinir gibi organlarını geri almak için teker teker şeytan avlayan bir çocuğun hikayesi

*Drifters: başka bir dünyaya END ler ile savaşmak için gönderilen bizim dünyamızdaki ünlü kişiler (Hannibal,Hitler,Oda nobunaga vs.)

Fairy Tail: Fairy Tail adındaki güçlü bir büyü loncasında çalışan Ejder avcısı Natsu'yu anlatıyo

*Fullmetal alchemist brotherhood: edward ve alphonso Elrick'in annelerini dünyaya döndürmeye çalışırken simyacı olmasını anlatıyo

Goblin Slayer: Goblinlerden nefret ettiği için maceracı loncasına katılıp paso goblin öldüren bir adamı anlatıyo

*Hai to Gensou no Grimgar: geçmişini hatırlamayan bir grup insanın bir dünyaya gönderilip şehirde hayatta kalmaya çalışması

Honzuki no Gekokujou: Başka bir dünyada bir kızın bedenine giren kitap okumayı çok seven bir kızın kitap arama hikayesi

Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria : başka bir dünyaya akıllıtelefonuyla transfer olan bir adamın ülke kurmasını anlatıyo bilgisiyle

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu: Oyundaki karakterinin bedenine giren adamın hikayesi

Isekai wa Smartphone to Tomo ni: tanrının yanlışlıkla öldürdüğü kişiyi öbür dünyaya göndermesi.

Junketsu no Maria: savaş gördümü durdurn cadı maria nın Mikael tarafından uyarılmasının anlatıyo

*Kimetsu no Yaiba: ailesi iblis tarafından öldürülen tajuro'nun hikayesi

*Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: başka bir dünyaya traktörün ona çarpacağını düşündüğü için şoka girerek ölen kazumanın transfer edilmesi ve yanında tanrıçayıda getirmesini anlatan komedi animesi

*Log Horizon: oyun karakterleriyle bir dünyaya hapis olan oyunu oynayan bütün yuncuları anlatıyo

Madan no Ou to Vanadis: Savaş bakiresine esir düşen fakir bir yerleşim yerinin sahibinin hikayesi

Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e: yıllar sonra reankarne olan şeytan lordunun hikayesi

Maou-sama, Retry!: yarattığı oyundaki şeytan lordu olarak çağırılan adamın hikayesi

*Maoyuu Maou Yuusha: iblis lordu ve kahramının iki ırkı birleştirmek iin birlikte çalışması ve evlenmesi.

Nanatsu no Taizai: prenses elizabethin krallığı kurtarmak için 7 büyük günahı araması

*Ou Dorobou Jing: Hırsızlar kralının bişeyleri çalmasını anlatıyo

*Overlord: sevdiği oyun kapanırken son dakikalarda oyunda olan momonga nın kapalı kalmasının hikayesi

Radiant: büyücü çocuğun macerası

*Re:Zero : pek istediğin gibi olduğunu sanmam ama başka dünyaya transfer olan Subaru'nun öldükten sonra birkaç gün geride yeniden dirilmesini anlatıyo (eleman 1,5 sezondur ölmek haricinde bişey yapmıyo)

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records: Büyücülük okulana öğretmen olarak gelen Glenn'in hikayesi

Seiken no Blacksmith: izleyeli çok oldu hatırlamıyom ama bir kız ünlü bir adamdan katana yapmasını istiyodu

*Shinchou Yuusha: Aşırı tedbir alan kahramanın hikayesi komedidir

*Shingeki no Bahamut: Bahamutun öldürülmeye çalışması

Shironeko Project Zero Chronicle: Beyaz ve kara imparatorluklarının birbiriyle savaşma hikayesi

Tate no Yuusha no Nariagari: duymuşundur ihanete uğraya kalkan kahramanının hikayesi,

Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai: Güçlü bir maceracının şeytan kızı evlat edinmesi

Zero no Tsukaima: brceriksiz bir büyücünün hizmetkarı olarak transfer olan çocuğun hikayesi

Güzel olanların başına "*" koyacağım

zirvedemi bıraksam bu kadar yazdıktan sonra :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bu ne ya destan yazmış bence direkt bunu çerçeveletip duvara as! :cruch-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

smilereya, 27.11.2020 - 00:14 tarihinde yazdı:

ana karakterin engelli olduğu (sağır, dilsiz, kör vb.) tarzı bir anime önerebilir misiniz? koe no katachi dışında hiç bulamadım maalesef. 

Pek bir şey bulamaman çok normal çünkü yok neredeyse yani mesela üstteki arkadaş Dororo önermiş benimde aklıma başka gelmiyor üstüne internette araştırdım bulamadım üzgünüm :(  :boring-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.