Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Bu Kadar Yeter Sanırım Hepside Güzeldi.

1 Full Metal Alchemist    

2 Campione!  

3 Chrome Shelled Regios  

4 Armor Hunter Mellowlink  

5 Black Lagoon

6 Btoom

7 Gungrave

8 Infinite Stratos  

9 Jormungand    

10 K-Project   

11 Library War  

12 Log Horizon   

13 Mobile Suit Gundam 00

14 Black blood  

15 Ginga Kikoutai Majestic Prince  

16 Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo    

17 Tears to Tiara    

18 Tokyo Ravens      

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu ana kadar en sevdiğim 5 anime;

1-Black Bullet:Konusu ve olayları harikaydı dramada çok yerindeydi hem güldürdü hem ağlattı  olayları iyi bağlamışlar ama yarım kaldı 2.sezonu bekliyorum.

2-Tokyo Ghoul:Evet biliyorum daha 1 bölümü çıktı ama daha 1.Bölümünden harika bir anime olduğunu anlayabilirsiniz.Bu animenin mangası olan 'Toukyou Kushu'yu' okumanızı mutlata ve mutlaka öneririm! 

3-Zetsuen no Tempest:Grafikler ve hikaye harikaydı çok beklenilmedik bir sonla karşılaştık [Fuwa Aika'nın ölümünden bahsediyorum spoilere girebilir ama kusura bakmayın] Hamlet'den alıntılar yapması animeye ayrı bi hava katmış. :3 

4-No Game No Life:Şüphesiz 2yeni çıkan serilerin en iyilerinden diyebilirim gerekse olaylar gerekse karakterler [özellikle shiro <3] çok hoş olmuş ama yarım kaldı umarım 2.sezon gelir. ^^ 

5-Noragami:Fazla söze gerek yok ilk bölümden sizi bağlayan ve herşeyiyle ayrı güzel bir anime.

Benim en iyi anime listem budur bunların sırası yoktur hepsi birbirinden güzeldir neden 5 tane yazdım çünkü en iyi seriler bunlar bunlardan hariç iyi seriler yokmu diyeceksiniz tabiki var ama bunlar bir şaheser diye düşünüyorum [tabi bu benim kişisel düşüncem] ama sıraya koyacak olsaydım 'Tokyo Ghoul' kesinlikle 1.Sırada olurdu :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Lütfen birisi bana şöyle güzel dövüş türü animelerden önerebilir mi hunterxhunter ve narutoyu izliyorum onun haricinde bildiğiniz güzel bir animeyi önerin şimdiden teşekkür ederim

Basilisk hani öyle yumruk yumruğa yok ama Ninja teknikleri var

Hajime No Hippo boks animesidir 

Bende ecchi arıyorum ama bilinen, popüler olan çoğu ecchiyi izledim kissxsis, high school of dead high school dxd 1-2 tane daha izlemiştim ama isimlerini unuttum öyle yani ecchi tavsiyesi bekliyorum :)

Ecchi anlamda en ağır olanları izlemişsin :) ben ecchisi hafif olan animeleri daha çok seviyorum.. Ecchinin amaç değil araç olduğu animeler yani :D

Dears, Chobit ikisini de izlersen sıkılabilirsin konuları biraz benziyor

Midori mi Hibi izlediğim en tatlı ecchi dir :)

İzlemedim ama Green Green ine çok öneriyorlar

İçinde çok fazla ecchi yok ama izlemediysen ve eski çizimlere alışıksan Great Teacher Onizuka yı tavsiye ederim :) Bu animeyi izlememiş adama animeci demem ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.