Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Arkadaşlığı en iyi anlatan animeler nelerdir diye sorsam? Ne gibi tavsiyeleriniz olur acaba, bekliyorum. *-*

Çok uzun olmasın, ayrıca hoş bir finali olsun. -.-

Gungrave, Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin ve Angel Beats aklıma gelenler -_- finalini izleyince görürsün :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Misafir The Utopian

Gungrave, Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin ve Angel Beats aklıma gelenler -_- finalini izleyince görürsün :P

Organizasyonlar, örgütler falan hiç sevmiyorum. Angel Beats'e de dayanamadım. -.-

Rainbow sürekli bana tavsiye edilen bir animeydi. Çok hoşuma gitti. Şimdi yine diğer bölüme geçiyorum. Öhöm. -_- Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Organizasyonlar, örgütler falan hiç sevmiyorum. Angel Beats'e de dayanamadım. -.-

Rainbow sürekli bana tavsiye edilen bir animeydi. Çok hoşuma gitti. Şimdi yine diğer bölüme geçiyorum. Öhöm. -_- Teşekkürler.

bunlara Claymore'da eklenebilir ^_^

Romantik komedi bir anime önerebilir misiniz? Çok acil :D

Ve Kingdom'un çevirileri neden gelmiyor bu konuda beni bilgilendirirseniz sevirim.

http://forum.animeke...ub.html?page=19 = Kingdom 2'yi çeviren eleman bırakmış çeviriyi, artık kim el atarsa yoksa aaatıl <_< romantik komei türünü sevmediğim için öneri veremeyeceğim -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunlara Claymore'da eklenebilir ^_^

http://forum.animeke...ub.html?page=19 = Kingdom 2'yi çeviren eleman bırakmış çeviriyi, artık kim el atarsa yoksa aaatıl <_< romantik komei türünü sevmediğim için öneri veremeyeceğim -_-

Anladım inşallah başkası alırda çevirir :(

Evet arkadaşlar romantik- komedi anime önericek biri yok mu ya :( Çok izleyesim geldi ama bulamıyorum adam akıllı bir şey :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Anladım inşallah başkası alırda çevirir :(

Evet arkadaşlar romantik- komedi anime önericek biri yok mu ya :( Çok izleyesim geldi ama bulamıyorum adam akıllı bir şey :(

İzlemediysen aşağıdakilerini öneririm :ph34r: özelikle 3 yıldız verdiklerim :D

Lovely Complex**

Sakurasou no Pet na Kanojo***

Kamisama Hajimemashita*

Ginban Kaleidoscope*

Gokusen***

Inu X boku SS*

Kimi Ni Todoke***

Kuragehime ***

Ouran High School Host*

Paradise Kiss***

Special A*

Space and Wolf***

Tonari no Kaibutsu-kun**

Toradora***

Sukitte ii Na Yo*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar naruto, bleach, gulity crown, sword art online, shingeki no kyojin(devlerle ilgili anime), an on exsoşist, btooom, bouso renkin, fair tail

gibi animeleri izledim bana bu türde bir anime önerin (mümkünse birden fazla :D ) isimler yanlış olabilir hatırladığım kadarıyla yazdım.

log horizon uda hala izliyorum. umarım cevaplar çabuk gelir. :D tüm çorumlulara selamlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemediysen aşağıdakilerini öneririm :ph34r: özelikle 3 yıldız verdiklerim :D

Lovely Complex**

Sakurasou no Pet na Kanojo***

Kamisama Hajimemashita*

Ginban Kaleidoscope*

Gokusen***

Inu X boku SS*

Kimi Ni Todoke***

Kuragehime ***

Ouran High School Host*

Paradise Kiss***

Special A*

Space and Wolf***

Tonari no Kaibutsu-kun**

Toradora***

Sukitte ii Na Yo*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar naruto, bleach, gulity crown, sword art online, shingeki no kyojin(devlerle ilgili anime), an on exsoşist, btooom, bouso renkin, fair tail

gibi animeleri izledim bana bu türde bir anime önerin (mümkünse birden fazla :D ) isimler yanlış olabilir hatırladığım kadarıyla yazdım.

log horizon uda hala izliyorum. umarım cevaplar çabuk gelir. :D tüm çorumlulara selamlar :D

izlediklerine bakıyorum ve onları beğenmiş olduğunu varsayıp düşünmeden sana şunu söyleyeyim ana sitedeki en çok izlenen veya en çok beğenilen bölümlerindeki animeleri izle yukarıdan aşağıya doğru, hepsi seni tatmin eder :P :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yorumlar için teşekürler deniycem one piece ve ful arçemist izledim ama pek beğenmedim full metal arçemisti animezden izlemiştim farklı şeyler deniycem :D

ben romantik felan değil direk konuya bodoslama düşünmeden dalıcak arada sırada espiri olucak bol aksiyonlu vurdulu kıdılı öneriler istiyorum :D

içinde aşk da olabilir ama sırf aşk olmasın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.