Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Şöyle Yarıda sezon Finali vermeyen Animeler önerirseniz Sevinirim 2014 Animelerinin hepsi yarıda kesiliyor 2 sene onları mı bekliycem ben şimdi ? bir sonu olan Anime istiyorum! Sezon Finali vermesin Tümüyle Final versin Aksiyon olsun Romantizm olabilir veya Drama içinde Komedi de olabilir

Teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Merhaba Siy4hdranza 
Sezon finali vermeyen anime olarak One Piece i izleyebilirsin.600 küsür luk bir seri.fakat bu serilerin hepsi 2014 serisi değil.yani sezon finalı var bazılarında ama beklemene gerek yok bu animeler 2014 yılı olmadığı için tüm bölümleri var.Romantik olarak Sukitte ii na yo,Kimini Todoke,Lovely Complex izleyebilirsin.Lovely Complex çok komik bi anime bu arada  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana Mahaouka Koukou no Rettousei ve SAO tarzı bir anime önerebilir misiniz?

Şu kriterler olduğu sürece Büyü olmuş Dram olmuş Doğaüstü olmuş farketmez:

Hafif Romantizmli, Komedisi(Varsa) abartılmayan seviyeli, Ecchi ve Harem olmayan ama en önemlisi sürükleyici bir konusu olan olursa çok makbule geçer :).(Biraz fazla seçici oldu kusura bakmayın)

Mesela No Game No Life(Çok absürd gibi) ve Kyoukai no Kanata(Çok ağır ilerleyen yavan bir konusu vardı) tavsiye ettiler ama devam edemedim pek sarmadı.Şimdididen teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafif Romantizmli, Komedisi(Varsa) abartılmayan seviyeli, Ecchi ve Harem olmayan ama en önemlisi sürükleyici bir konusu olan olursa çok makbule geçer :).(Biraz fazla seçici oldu kusura bakmayın)

Mesela No Game No Life(Çok absürd gibi) ve Kyoukai no Kanata(Çok ağır ilerleyen yavan bir konusu vardı) tavsiye ettiler ama devam edemedim pek sarmadı.Şimdididen teşekkür ederim :)

Tam öyle bir şey söyledin ki tam o tip bir manga var ama okumazsın :/

Kokoro Connect' başla güzel seridir sürükleyici sağdan devam et :T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hyouka diyecektim izlemişsin :D Code geass izleyebilirsin (Romantizm pek yok ama), Sailor moon izlemeni tavsiye ederim. Bir de mekakucity actors. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hep yeni animeleri izlemişsin biraz daha eskilerden bakmanı tavsiye ederim :)

K Project

Guilty Crown

Trinity Blood

07 Ghost erkeği bol ama ecchisi yoktur

Kuroshitsuji

Rainbow ağır dram var ama sağlamdır

önerebilirim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hyouka diyecektim izlemişsin :D Code geass izleyebilirsin (Romantizm pek yok ama), Sailor moon izlemeni tavsiye ederim. Bir de mekakucity actors. 

Code Geass'da izledim :( ama tam benim istediğim tarzdaydı ve çok beğendiğim bir seridir.Sailor Moon(Biraz eski gerçi) ve Mekakucity Actors'a bakayım bir Teşekkür ederim :)

Hep yeni animeleri izlemişsin biraz daha eskilerden bakmanı tavsiye ederim :)

K Project

Guilty Crown

Trinity Blood

07 Ghost erkeği bol ama ecchisi yoktur

Kuroshitsuji

Rainbow ağır dram var ama sağlamdır

önerebilirim :)

K-Project'i beğenmeyenler vardı daha doğrusu beklediğinden kötü olanlar ama bakayım bir.

Guilty Crown'un

Sonu çok hüzünlü demişlerdi bir bakayım onada

Diğerlerinide izlemedim Rainbow'un tam adını alabilir miyim?Ayrıca Teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.