Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

On 14.11.2016 at 05:11, SakataDNaruto yazdı:

Arkadaşlar bu resimdeki animeleri bilen var mı ? ghost in the shell,bebop,full m. alchemist dışındakileri bilmiyorum. İlgimi çeken çok karakter oldu. 

1321437088900.jpg

En alttaki eli çenesinde olan maskeli başlıklı adam Char Aznable (Mobile Suit Gundam), onun önündeki kırmızı elbiseli sarışın adam sanırım Vash the Stampede (Trigun)

Spike'ın önündeki kırmızı elbiseli kız ve beyaz gömlekli oğlan Evangelion'dan Shinji ve Asuka.

En soldaki böceğe benzeyen kask takan eleman Kamen Rider serisinden.

Spike'ın arkasındaki gözlüklü eleman Macross serisinden Basara Nekki.

En öndeki elinde kitap tutan kız ile hemen arkasındaki oğlan Suzumiya Haruhi serisinden Nagato Yuki ve Kyon

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Hangi tür animelerden hoşlandığını bilmiyorum ama izlediğin animelere göre bir iki anime önerebilirim.

-Gintama ve Gintama-2015 izlememişsin ayıp etmişsin öncelikle. :D En troll animedir yüksek ihtimalle (izlemediklerimin arasında varsa bilemem). Kendilerini bile trollüyor adamlar ama işler ciddiye bindiğinde dövüş sahneleri tek geçer.

-Hunter x Hunter uzun bir süre seni idare edebilecek bir seridir. Killua en beğendiğim karakterler arasında zaten.

-Spor animesi istersen Kuroko No Basket serisini önerebilirim (3 sezonu var) ve yeni başlayan All Out!! güzel gidiyor şimdilik.

-Korku içeren çok fazla anime olmamasına rağmen Another da başarılı bence bir göz atabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 saat önce, -Alper- yazdı:

Daha bilinmeyenlerden tavsiye edebilceğiniz varmı. Arkalarda kalmış güzel animelerden

Bunları izlemeyi hep erteliyordum konuyu okuyunca izleyesim gelmemişti

Listene baktım olmayan bir kaç anime yazayım...

Black lagoon, izlemediysen kesin izle, özellikle de 5 bölümlük serisini.

Tokyo magnitude 8.0, sağlam bir saf dram animesidir.

Higashi No Eden, Mirai Nikki tarzı bir animedir.

Kara No Kyokai, oldukça  ağır ve sağlam gothik bir animedir.

NANA, ağır bir josei animesidir.

İketeru Futari, bu eski bir ecchi komedi animesi.Bayağı güldürdü beni...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ciddi anime bulma sıkıntısı çekiyorum. Sanırım sevebilceğim animelerin tamamına yakınını bitirdim.

Yinede şansımı deniyim

Bunlar izlediklerim https://myanimelist.net/animelist/AlperKs

Bilinen animelerden öneri yapmayın lütfen. Kesin bildiğim halde izlemiyorumdur.

Tür öenmli değil yeterki güzel olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, -Alper- yazdı:

Ciddi anime bulma sıkıntısı çekiyorum. Sanırım sevebilceğim animelerin tamamına yakınını bitirdim.

Yinede şansımı deniyim

Bunlar izlediklerim https://myanimelist.net/animelist/AlperKs

Bilinen animelerden öneri yapmayın lütfen. Kesin bildiğim halde izlemiyorumdur.

Tür öenmli değil yeterki güzel olsun

Shokugeki no Souma: Ni no Sara  2.sezon  -  Ixion Saga DT  -  Koutetsujou no KabaneriMondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? -  Danshi Koukousei no Nichijou  ve Seitokai Yakuindomo (Komedi;eğer gülmek istersen tabi :) ) -   Hai to Gensou no Grimgar  -  Kuroshitsuji  (Serisi ) - 

Bu önerdiklerim şimdilik bu kadar az olsun istersen daha bol bol önerebilirim :) Ama şimdilik bunları izle derim listeni kontrol ederek önerdim bilgin olsun...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Toplamda 45 bölüm olan "Lady Georgie" her yerde 27 bölüm türkçe altyazılı. Araştırdığım her yerde, 28'den itibaren bölümlerin türkçe altyazılı versiyonunu arayan çok. Konu ile ilgili sitede ekleme yapılıp yapılmayacağı hakkında bilgi vermenizi rica ederim.

Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Black Angel yazdı:

Shokugeki no Souma: Ni no Sara  2.sezon  -  Ixion Saga DT  -  Koutetsujou no KabaneriMondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? -  Danshi Koukousei no Nichijou  ve Seitokai Yakuindomo (Komedi;eğer gülmek istersen tabi :) ) -   Hai to Gensou no Grimgar  -  Kuroshitsuji  (Serisi ) - 

Bu önerdiklerim şimdilik bu kadar az olsun istersen daha bol bol önerebilirim :) Ama şimdilik bunları izle derim listeni kontrol ederek önerdim bilgin olsun...

Shokugeki yi bikaç bölüm izlemiştim çok abartısından dolayı sevmedim

Hai to gensou..... ı izledim listeme eklememişim

Kuroshitsuji de ise japonların avrupa özentili animeleri hep itici geldiğinden izlemediğim bir animeydi

Diğerleri ilgi çekici geldi sırayla bakıcam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.