Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

• 2 hafta sonra...
26 dakika önce, sShoguNn yazdı:

Tamda kısa ve güzel bi anime arıyordum da senin bu dediğin anime yoksa Non Non Biyori'ye mi benziyor? Öyleyse hemen atlarım :bike-onion-head-emoticon:

Non non biyorideki çocuksuluk yoksa da sakinliği ve müzikleri benziyor. Bir de bundakiler lise çağı delikanlıları ama oldukça sıradan hayatlar yaşayan liseliler. en müthiş aksiyonları arkadaşlaının nezle olması, bir kızın çıkma teklifi ve karşılıksız aşk... Ayrıca ana okulundan bu yana tanışıklıkları var arada o dönemlere dönüyor ve acayip sevimli tipler... Tüm eğitim hayatları birbirleri ile geçtiğinden zorakimsi bir yakınlaşma söz konusu ama aslında çok düşkünler birbirlerine (kabul etmeseler de)... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, jans09 yazdı:

Non non biyorideki çocuksuluk yoksa da sakinliği ve müzikleri benziyor. Bir de bundakiler lise çağı delikanlıları ama oldukça sıradan hayatlar yaşayan liseliler. en müthiş aksiyonları arkadaşlaının nezle olması, bir kızın çıkma teklifi ve karşılıksız aşk... Ayrıca ana okulundan bu yana tanışıklıkları var arada o dönemlere dönüyor ve acayip sevimli tipler... Tüm eğitim hayatları birbirleri ile geçtiğinden zorakimsi bir yakınlaşma söz konusu ama aslında çok düşkünler birbirlerine (kabul etmeseler de)... 

Evet onu sorduktan sonra araştırdım biraz ve bunda non non biyorinin aksine erkek karakterler etrafında dönüyor olaylar. Diğerinde ise sadece kız karakterler vardı :D

Birde bu anime için shounen yazıyor fakat bu shoujo'ya doğru kayan bişey mi? Hani izleyicisi kitlesi düşünceleri bakımından yani :D

Neyse ben şuan Flying Witch diye başka bi anime buldum da onu inceliyorum :sweating-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, sShoguNn yazdı:

Evet onu sorduktan sonra araştırdım biraz ve bunda non non biyorinin aksine erkek karakterler etrafında dönüyor olaylar. Diğerinde ise sadece kız karakterler vardı :D

Birde bu anime için shounen yazıyor fakat bu shoujo'ya doğru kayan bişey mi? Hani izleyicisi kitlesi düşünceleri bakımından yani :D

Neyse ben şuan Flying Witch diye başka bi anime buldum da onu inceliyorum :sweating-onion-head-emoticon:

Flying Witch de sevimli bir anime... Kadının şapşikliği çok güldürmüştü.

Shounen deme nedeni karakterlerin erkek olması yoksa öyle naruto bleach gibi bir shounen havası yok. Shigatsu wa kimi no uso izlediysen o da shounendir sırf ana karakter Arima olduğu için. Bunda yaşamdan kesitler türünün sakinliği var. Seviyorsan o türleri bunu da seveceğini düşünüyorum :D Dönem dönem komedisi ve dramı (çok hafif) yerinde çok içimizden tipler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, jans09 yazdı:

Flying Witch de sevimli bir anime... Kadının şapşikliği çok güldürmüştü.

Shounen deme nedeni karakterlerin erkek olması yoksa öyle naruto bleach gibi bir shounen havası yok. Shigatsu wa kimi no uso izlediysen o da shounendir sırf ana karakter Arima olduğu için. Bunda yaşamdan kesitler türünün sakinliği var. Seviyorsan o türleri bunu da seveceğini düşünüyorum :D Dönem dönem komedisi ve dramı (çok hafif) yerinde çok içimizden tipler.

Pekala çok teşekkür ederim cevapların için :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, jans09 yazdı:

Çince deyip geçmemek lazım King's Avatar on numara çizimlere sahip bir anime olmuş... Müzik de yakıooooooo!!!!

Gizle

http://www.turkanime.tv/video/quan-zhi-gao-shou-1-bolum

Bu anime harbiden güzel  dili biraz farklı da olsa izlenmesi gereken bir anime bence 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

70'ler 80'ler ve 90'lardan tavsiye edebilceğiniz animeler varsa sevinirim. Sevdiğim türler sci-fi - horror - adventure

Son izlediğim ve çok beğendiklerim

Takarajima (özellikle buna bayıldım) - Mirai Shounen Conan - Angel Densetsu - Petshop of horrors - Biohunter - Otenki Oneesan - Yu yu hakusho - Macross - Midnight Eye - Cyber city Oedo - Wicked City

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.