Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Forum Admin
Mob100, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar, One Punch Man, Psycho Mob100 gibi overpower karakterli, komik, yeri geldiğinde duygusal anime tavsiyeniz nelerdir? 

Overlord, Mahouka Koukou no Rettousei, Hellsing Ultimate, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Böyle bir konunun açılması iyi olmuş. Ancak çevirisi yarım bırakılan, sitede çevirisi bulunmayan ya da hatalı olarak çevirilen serilerin isimlerini yazmanızı rica ediyorum arkadaşlardan. 

Konu ve ilginz için teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim 

Sakigake!! Otokojuku -

Air Master -

Examurai Sengoku -

Not: Çevirisini beklediğim 3 seri. Yarım kalan serileri de kontrol edip eklemeye çalışacağım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mob100, 10 saat önce yazdı:

Merhabalar, One Punch Man, Psycho Mob100 gibi overpower karakterli, komik, yeri geldiğinde duygusal anime tavsiyeniz nelerdir? 

Magic kaito 1412 . Blood lad. One outs. Needless. Blue exorcist. Nurarihyon no mago ve Hoozuki no reitetsu öneririm. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kamelotwalker, 5 saat önce yazdı:

Böyle bir konunun açılması iyi olmuş. Ancak çevirisi yarım bırakılan, sitede çevirisi bulunmayan ya da hatalı olarak çevirilen serilerin isimlerini yazmanızı rica ediyorum arkadaşlardan. 

Konu ve ilginz için teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim 

Sakigake!! Otokojuku -

İçeriği Görüntüle

Air Master -

İçeriği Görüntüle

Examurai Sengoku -

İçeriği Görüntüle

Not: Çevirisini beklediğim 3 seri. Yarım kalan serileri de kontrol edip eklemeye çalışacağım. 

Joukamachi no Dandelion (Castle Town Dandelion)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Zankyou no Terror izleyin derim. Animeyi bitireli epey olsa da hala etkisindeyim, özellikle de son sahnesinin. Unutamıyorum. Karakterler, diyaloglar, ilettiği mesaj olsun çok etkileyiciydi. :cry-milk-bottle-emoticon:

Animenin müzikleri de çok kaliteliydi hele opening. Bir de znt kısa bir anime, bazıları animenin az bölümlü olmasından dolayı animeye doyamamaktan şikayetçi ama bence kararındaydı. :big-eye-milk-bottle-emoticon:

Eğer izlemeyi düşünüyorsanız gece vakti, duygular tavanken başlayın bence  :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben şuanda, naruto gibi bir anime bulamayacağımı, onun gibi her duyguyu iliklerine kadar hissettiren, arkadaşlık, dostluk, aile, ve her karakterin çok iyi işlenmesi, kötü karakterlerin aslında kötü olmaması içten içe iyi olmaları gibi duyguları veren bi anime bulacağımı pek sanmıyorum, ama yinede bi sorayım, naruto gibi bir anime varmı?

Yada olmassa okul animeside olabilir, yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru gibi bir anime istiyorum :D

İzlediğim aklıma gelen tüm animeler bunlar

Naruto
Naruto Shippuden
Boruto The Movie
Naruto The Last
Akame ga Kill
Owari no Seraph
Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru.Zoku
Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru
Sword art Online
Sword art Online 2
Another
Corpse Party
Noragami
Noragami Aragoto
Shigatsu wa kimi no uso
Tokyo Ghoul
Mirai Nikki
Fullmetalalchemist
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Steins Gate
Air Gear
One Piece
Bleach
School Days
NoGameNoLife
Death Note
Boku no Hero Academia
Boruto
Charlotte
Angel Beats
Danganronpa the animation
Kiss x Sis
Netsuzou TRap
Aho Girl
New Game!!
Koi to Uso

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba, ben death note ile başladım tamam çok güzeldi, full metal alchemist bitirdim çok güzeldi, fairy tail yarıda bıraktım zevkliydi, yeni bir animeye başlayacağım fakat bulamadım. Ne açtıysam ilk bölümden soğuyorum. Çünkü ben robotlu, aksiyonlu fazla karmaşık patlamalı çook uçuk yaratıklı olayları sevmiyorum. Avatarı bitirdim o kadar huzurluydu ki anlatamam bittiğine çok üzüldüm. O tarzda insana huzur verecek izlerken ana karakterimizle yeni yerler keşfedip arka planların mutluluk yansıtan çizimler olan bir anime önerir misiniz lütfen. Narutoya başliyim dedim ilk bölümde ki o kocaman tilki gibi yaratık soğuttu beni, ergo proxy dedim acayip teknolojik gereksiz bir mekanikleşme ve gri tonları hakim. Birkaç tane daha denedim yok olmadı beğenemedim. Ne olur ne demek istediğimi anlayan birisi varsa yardım etsin. Hani o küçükken pokemonda ash ile birlikte farklı dünyalara girerdik ya arka fonda mavi ve yeşillik hakimdi. Mümkünse eski zamanlarda geçsin silahlar gürültüler istemiyorum. Mesela Hunter x Hunter izledim çok keyif aldım. Nedir tavsiyeleriniz ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rickhy, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, ben death note ile başladım tamam çok güzeldi, full metal alchemist bitirdim çok güzeldi, fairy tail yarıda bıraktım zevkliydi, yeni bir animeye başlayacağım fakat bulamadım. Ne açtıysam ilk bölümden soğuyorum. Çünkü ben robotlu, aksiyonlu fazla karmaşık patlamalı çook uçuk yaratıklı olayları sevmiyorum. Avatarı bitirdim o kadar huzurluydu ki anlatamam bittiğine çok üzüldüm. O tarzda insana huzur verecek izlerken ana karakterimizle yeni yerler keşfedip arka planların mutluluk yansıtan çizimler olan bir anime önerir misiniz lütfen. Narutoya başliyim dedim ilk bölümde ki o kocaman tilki gibi yaratık soğuttu beni, ergo proxy dedim acayip teknolojik gereksiz bir mekanikleşme ve gri tonları hakim. Birkaç tane daha denedim yok olmadı beğenemedim. Ne olur ne demek istediğimi anlayan birisi varsa yardım etsin. Hani o küçükken pokemonda ash ile birlikte farklı dünyalara girerdik ya arka fonda mavi ve yeşillik hakimdi. Mümkünse eski zamanlarda geçsin silahlar gürültüler istemiyorum. Mesela Hunter x Hunter izledim çok keyif aldım. Nedir tavsiyeleriniz ?

aklıma konosuba geldi ama tam istediğin olur mu bilemiyorum.

Simuyaa, 07.09.2017 - 22:18 yazdı:

Ben şuanda, naruto gibi bir anime bulamayacağımı, onun gibi her duyguyu iliklerine kadar hissettiren, arkadaşlık, dostluk, aile, ve her karakterin çok iyi işlenmesi, kötü karakterlerin aslında kötü olmaması içten içe iyi olmaları gibi duyguları veren bi anime bulacağımı pek sanmıyorum, ama yinede bi sorayım, naruto gibi bir anime varmı?

Yada olmassa okul animeside olabilir, yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru gibi bir anime istiyorum :D

İzlediğim aklıma gelen tüm animeler bunlar

Naruto
Naruto Shippuden
Boruto The Movie
Naruto The Last
Akame ga Kill
Owari no Seraph
Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru.Zoku
Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru
Sword art Online
Sword art Online 2
Another
Corpse Party
Noragami
Noragami Aragoto
Shigatsu wa kimi no uso
Tokyo Ghoul
Mirai Nikki
Fullmetalalchemist
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Steins Gate
Air Gear
One Piece
Bleach
School Days
NoGameNoLife
Death Note
Boku no Hero Academia
Boruto
Charlotte
Angel Beats
Danganronpa the animation
Kiss x Sis
Netsuzou TRap
Aho Girl
New Game!!
Koi to Uso

kötü karakter diye bir şeyin olmadığı (bana göre) karakterlerin çok iyi işlendiği bir anime olarak joukamachi no dandelion diyebilirim ancak bu sitede yok. aksiyon falan da beklememen gereken 12 bölümlük çerezlik bir seri. bildiğimiz kadarıyla animedeki her kişinin karakterinin oluşmasında belli bir sebep var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.