Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

ya arkadaşlar galiba benim istediğim seri yok varsa lütfen yazsın biri bakın aradığım özellikler:fantastik bir evrende geçsin ama fantastik evren kastım isekai sonrasında harem falan değil ciddi anlamda fantastik evren o evrene ait antik kılıçlar veya silahlar,aranan adamlarla vs harmanlanmış kaliteli bir anime istiyorum one piece en büyük örneğidir bunun ayrıca nanatsu no taizai de dediklerimi karşılıyor bu şekilde kendine özgü evreni farklı nadirlikte kılıçlar,silahlar barındıran ana karakter suçlu ve aranan adam olabilir ama çok önemli bir detay değil bu

LÜTFEN VARSA ÖNERİN BU TARZ BİRŞEY

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mo Dao Zu Shi var, çince bir seri evren biraz Avatar çizgi filmini andırıyor ama karakterler falan iyi.Onun dışında benzer evren yaratma tarzı Tower of God'da var ama sanırım onun için webtoon u okuman gerekir çünkü diğer türlü animeye ısınıp bağlanamıyorsun.

Trigun olayın fantastik kısmını karşılamıyor ama suçlu ve orijinal karakterler olarak güzeldir.Benzer şekilde Hellsing Ultimate ve Claymore serilerine de bakabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 16 saat önce tarihinde yazdı:

ya arkadaşlar galiba benim istediğim seri yok varsa lütfen yazsın biri bakın aradığım özellikler:fantastik bir evrende geçsin ama fantastik evren kastım isekai sonrasında harem falan değil ciddi anlamda fantastik evren o evrene ait antik kılıçlar veya silahlar,aranan adamlarla vs harmanlanmış kaliteli bir anime istiyorum one piece en büyük örneğidir bunun ayrıca nanatsu no taizai de dediklerimi karşılıyor bu şekilde kendine özgü evreni farklı nadirlikte kılıçlar,silahlar barındıran ana karakter suçlu ve aranan adam olabilir ama çok önemli bir detay değil bu

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani muhtemelen bu anime seni tatmin eder)

Akatsuki no Yona ; Doğaüstü güç/ Krallık dönemi/ İyi olan bir grup var bu grupta tahtı elinden alınan prenses var bu bir grup insan kötü adamı tahtından indirmeye çalışıyor (bu animenin tagında shoujo var ama shoujoyla alakası yok bence çünkü dizide dövüş ,savaş falan var yani haberin olsun)

Kimetsu no Yaiba ; Bunu daha izlemedim yakın zamanda izleyeceğim ama animeyi araştırdım bu da söylediğin animeye benziyor

Douluo Dalu ; Doğaüstü güç/ Samuray / O tarihe ait dövüş stilleri kılıçları / Aksiyon ( Bu çin animesi eğer konuşma stilleri seni pek rahatsız etmiyorsa izlersin)

Bildiklerim bu kadar valla :')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 23 saat önce tarihinde yazdı:

akame ga kill (ecchi/harem tarz var)

hunter x hunter

kimetsu no yaiba

psycho-pass 

kyoukai no kanata

fma

owari no seraph

soul eater

ilk okuyunca çok vardır diye düşündüm ama aklıma bu kadar geldi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nagito_komaeda, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

akame ga kill (ecchi/harem tarz var)

hunter x hunter

kimetsu no yaiba

psycho-pass 

kyoukai no kanata

fma

owari no seraph

soul eater

ilk okuyunca çok vardır diye düşündüm ama aklıma bu kadar geldi :D

soul eater hariç hepsini izledim ama çoğu uyuşmuyor çok zor birşey istiyorum.d owari no seraph buradan baya uyuşuyor akame ga kill de uyuşuyor gibi hunter x hunter çok severim o da silahlar kısmı hariç gayet uyuyor ama fma falan yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

soul eater hariç hepsini izledim ama çoğu uyuşmuyor çok zor birşey istiyorum.d owari no seraph buradan baya uyuşuyor akame ga kill de uyuşuyor gibi hunter x hunter çok severim o da silahlar kısmı hariç gayet uyuyor ama fma falan yok

bilemedim tam ne önereceğimi :D

naruto,bleach o tarz şeyler olabilir belki

silah değilde daha dünya tasarımı güzel olan

gurren lagann

shinsekai yori 

a cetrtain magical index

log horizon

one piece benimde ilk ve favori animelerimden biri bu üstte yazdıklarımıda beğenebilirsin bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Re: Zero, ama izlemişsindir sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.