Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Yuuta, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar ana karakterin en başından beri güçlü olduğu gücünü kullandığında etrafındakileri şaşırtan,romantizmin olduğu, Anime önerir misiniz.Tam olarak Kenja no mago tarzı olursa çok iyi olur :)

Rakudai Kishi no Cavalry  ( Fantastik , Aksiyon , Okul , Romantizm , Ecchi )

Mahouka Koukou no Rettousei  ( Büyü , Aksiyon , Romantizm , Okul , Bilim Kurgu , Doğaüstü Güçler )

Arigureta Shokugyou de Sekai Saikyou  ( Fantastik , Aksiyon , Macera , Harem )

Hataraku Maou - sama !  ( Fantastik , Romantizm , Shounen , Komedi , Şeytanlar )

Death Marck kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku  ( Fantastik , Macera , Harem ) 

Büyük ihtimalle izlemişsindir ama aklıma gelenler bunlar , tam olarak Kenja no Mago tarzı olmayabilir ama biraz da olsa benzediğini düşündüklerimi yazdım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Heraklese, 57 dakika önce tarihinde yazdı:

Kadın ve erkek karakterin aynı evde yaşadığı romantizm animesi önerebilir misiniz?

Sadece 1 bölüm izlediğim Kotoura san adlı animede erkek karakterin kızın evinde yaşamaya başladığını hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama yine de bir bak istersen

Sakurasou no Pet Kanojo'da aynı yurtta kalıyorlardı ama birlikte yaşıyorlar diyebilirsin kesinlikle

Fruit Basket'i hiç izlemedim ama romantizm severlerin önerdiğini gördüm

Inu Boku SS'i daha bitirmedim ama ana karakter ve kahyası arasında bir şeyler var.

Bokura wa Minna Kawaisou'da ana karakter apartmanını 2 kişiyle paylaşıyor ve birisi kız. Romantizmi yavaş ilerliyor diye duydum. İstersen bir bak

Romantizm pek sevmediğimden genel olarak çoğunluk tarafından çokça duyduğum animeleri yazdım. Burada sadece Sakurasou'yu bitirdim. Öneriyorum kesinlikle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar uzun zamandır aradığım tarzda anime bulmakta zorlanıyorum istediğim şey aksiyonu ve sevglili ilişkişi bulunan bi anime bunun en güzel örneklerini sword art online kirito ve asuna yada shield hero da naofumi ve raphtalia da gördüm internette ne kadar araştırsam da ya harem oluyor yada aksiyon hariç düz romantizm oluyor varsa bildiğiniz bi anime önerirseniz sevinirim bu arada asterisk war da sayılır sanırım izlediklerimden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Squared011, 22 saat önce tarihinde yazdı:

merhabalar bir anime önerisi almak istiyordum bazı animelere benzer

mirai nikki,Boku dake ga Inai Machi gibi zamanda yolculuk gibi bir nedenden dolayı geçmişe giden gibi anime önerirmisniiz

Steins; Gate (Zamanda yolculuk temalı bir bilim-kurgu animesi)

Re: Zero (Bu bir isekai animesi, ana karakter her öldüğünde geçmişe dönüyordu)

Orange (Bunda geçmişteki kendilerine mektup gönderme olayı vardı)

The Tatami Galaxy (Bunda da üniversitede geçirdiği iki yılın başına dönüp farklı kulüplere katılıyordu. İki yılı tekrar tekrar yaşıyordu. Biraz sürrealist, farklı bir anlatım tarzı var. Ayrıca izleyecek olursan x0.75 hızda izlemeni tavsiye ederim, çok hızlı konuşuyorlar.)

Hepsi farklı tarzda animeler ama hepsinde bir zamanda yolculuk olayı var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heraklese, 19.07.2020 - 22:45 tarihinde yazdı:

Kadın ve erkek karakterin aynı evde yaşadığı romantizm animesi önerebilir misiniz?

Şimdi;

1-İtazura na Kiss : istediğin anime tarzının en iyi örneklerindendir kendisi ztn anime bitince ya keşke şöyle olsaydı böyle olsaydı dedirtmiyor dört dörtlük bitiyor çizimlerine kesinlikle takılmamalısın çünkü çok iyi bir anime

2-Kamisama Hajimemashita : Bunu izlemişsinidr izlememişsen ayıp etmişsindir :D (kendisi favori 2. animemdir) izlemediysen izlemelisin bence

3-Soredemo Sekai wa Utsukushii : Burda da ana karakterler aynı sarayda yaşıyor bu animeye de bayılmıştım hele şarkıları on numara sadece ana karakterlerin arasında yaş farkı var (yani erkek küçük kadın büyük) ama çok masum çok tatlı bir animedir izleyince yaş farkını sorun bile etmiyorsun ztn :)

4-Fruits Basket: Dramın vücut bulmuş halidir bu animede dram romantizmden bir tık fazladır ama bir bakmışsın 2 günde bitmiş yani bu anime de bayağı güzeldir

5- Akagami no Shirayukihime: yaani açıkçası üstteki animeleri daha çok beğendim ben şahsen ne bileyim bu anime beni pek sarmadı ancak romantizm 10 numaradır istersen bir bakıverirsin

6- Meiji Tokyo Renka: Şimdi bu animenin türü harem ANCAAK  ana karakter olan kız o kadar da mal değil yani izleyince kıza sinir olduğun türden harem animelerinden değil o yüzden rahatlıkla izleyebilirsin ben şahsen beğendim zaten çabucak bitiyor bu arada son bölümde

Spoiler

ağlamaya hazır ol böyle bayağı ağlatmıştı beni sonra 2. sezonun geleceğini duyunca mutlu olmuştum falan izlersen haberin olsun diye yazdım

ayrıca bir şarkısı var çok iyi öyle bi etkilemişki beni o şarkıyı duyunca hüzünleniyom :d

Neeyse bildiklerim bu kadardı umarım yardımcı olabilmişimdir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Squared011, 20.07.2020 - 16:41 tarihinde yazdı:

merhabalar bir anime önerisi almak istiyordum bazı animelere benzer

mirai nikki,Boku dake ga Inai Machi gibi zamanda yolculuk gibi bir nedenden dolayı geçmişe giden gibi anime önerirmisniiz

steins gate

haruhi suzumiya

kokkou

madoka magica

orange

inuyasha 

aklıma bunlar geldi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.