Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Merhaba Arkadaşlar Anime Serilerine Yeni Başladım
Şuana Kadar Birçok Anime İzledim Burdan Öncelikle Tüm Çalışan ve
Emeği Geçenlere Teşekkürederim.
Anime Olarak Dövüş Sanatları Kategorisi Acayip Derecede Hoşuma Gidiyor.
İzleyip bitirdiği ve Yeni Bölümlerini Beklediğim Animeler Bunlar ;

Douluo Dalu

Xing Chen Bian

Yao Shen Ji

- Levius'a Birazdan Başlayacağım Bunlar Kadar Tat Vericek mi Bilmiyorum
ama En Azından Hikayesi Değişik Geldi.

Aslında Buraya Yazmamın Amacı Ne Olduğunu Bilmediğimden Sormak İstedim
Eğer Anime ise Adını Bilen Varsa ve Söylerse Çok Sevinirim.

Douluo Dalu: Qian Hua Xi JinDouluo Dalu: Qian Hua Xi Jin 13. Bölüm Final Bölümünde
17:55'de Başlayan Bir Ön Gösterim Var Onu Arıyorum.

Ekran Görüntüsü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CaferhanS, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu büyük ihtimal anime olmayabilir hiç bir yerde de görmedim ama dövüş sanatlarını seviyorsan The God Of High School'a bak bir bence yeni animelerden bir tanesi.

Teşekkürederim Öneri için Başlıcam Bugün Mutlaka Halen Kafaya Taktım Arıyorum Bulamadım Biraz Çevirmeye Çevirtmeye Çalıştım Oyun Olma İhtimali de Var Bir Yandanda Bu kadar Güzel Kalitede Animasyonuda Oyun için Kullanılcağını Düşünmüyorum Ondan ziyade Oyun Tarzı Bişi Olsa Öngösterimlerde Kenarda QR Kodu Felan Olurdu O da yok Umarım bilen Eden Birisi Çıkar :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CaferhanS, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bu büyük ihtimal anime olmayabilir hiç bir yerde de görmedim ama dövüş sanatlarını seviyorsan The God Of High School'a bak bir bence yeni animelerden bir tanesi.

Buldum Sanırım Çeviri Yapan Arkadaşlardan Birine Danıştım Bu Anime Olduğunu Söyledi Başlıyorum  " Wu Geng Ji " :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

allah aşkına bana romance veya shoujo neyse ne ROMANTİK anime önerin kıtlıktayım bulamıyorum hepsini izledim nerdeyse yani yüzde 99 unu izlemişimdir ... Mutlu sonla biten olsa daha iyi olur ve grafiklere çok önem veriyorum . aksiyon romantikte olur , romantik içindeyse her animeyi izlerim siz önerin lütfen . romance hariçte izlemişliğim var spor konuluda ilgimi çekiyor ama lütfen romance önerin ... ayrıca noragami danganronpa kakegurui gibi animeler biliyorsanızda o derece güzel olan önerilerinize açığım...

izleidiğim animeler: sao , lovely complex, amnesia, bokura ga ita,ookami shoujo to kuro,kimi ni todoke,kaichou,ao haru ride ,sukitte ii na yo ,tonari no kaibutsu kun ,akagami no shiriyuki hime ,chihayafuru , vampire knight , itazura kiss , diabolik lovers , kamisama hajememashita , hiiro no kakera , akatsuki no yona ,hakushaku to yousei , skip beat ,norn 9 ,hiyokoi ,ouran high school host club , shinrei tantei yakumo , la orda d oro , yuri on ice , tokyo ghoul ,death note ,taradora ,rakudai kishi ,noragami , watashi ga motete dousunda ,danmachi ,zankyou no terror , free , soredemo sekai wa utkuskii ,violet evergarden , code geass , mahoutsukai no yome  ,kakegurui, dance with devils,  kamigami no asobi ,code realize ,danganronpa, meiji tokyo renka, howls moving castle , your name , spirited away ..  bu arada guilty crown güzel diyorlar başlasam mı bilmiyorum ama :) 1 bölüm izlemiştim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

masaru, 13.08.2020 - 10:43 tarihinde yazdı:

allah aşkına bana romance veya shoujo neyse ne ROMANTİK anime önerin kıtlıktayım bulamıyorum hepsini izledim nerdeyse yani yüzde 99 unu izlemişimdir ... Mutlu sonla biten olsa daha iyi olur ve grafiklere çok önem veriyorum . aksiyon romantikte olur , romantik içindeyse her animeyi izlerim siz önerin lütfen . romance hariçte izlemişliğim var spor konuluda ilgimi çekiyor ama lütfen romance önerin ... ayrıca noragami danganronpa kakegurui gibi animeler biliyorsanızda o derece güzel olan önerilerinize açığım...

izleidiğim animeler: sao , lovely complex, amnesia, bokura ga ita,ookami shoujo to kuro,kimi ni todoke,kaichou,ao haru ride ,sukitte ii na yo ,tonari no kaibutsu kun ,akagami no shiriyuki hime ,chihayafuru , vampire knight , itazura kiss , diabolik lovers , kamisama hajememashita , hiiro no kakera , akatsuki no yona ,hakushaku to yousei , skip beat ,norn 9 ,hiyokoi ,ouran high school host club , shinrei tantei yakumo , la orda d oro , yuri on ice , tokyo ghoul ,death note ,taradora ,rakudai kishi ,noragami , watashi ga motete dousunda ,danmachi ,zankyou no terror , free , soredemo sekai wa utkuskii ,violet evergarden , code geass , mahoutsukai no yome  ,kakegurui, dance with devils,  kamigami no asobi ,code realize ,danganronpa, meiji tokyo renka, howls moving castle , your name , spirited away ..  bu arada guilty crown güzel diyorlar başlasam mı bilmiyorum ama :) 1 bölüm izlemiştim 

guilty crown baya güzel bence devam et tavsiye ederim :good-job-onion-head-emoticon:

romantizm/shoujo olarak;      

kaguya-sama love is war

bunny girl senpai

your lie in april

relife

Oregairu

sakurasou no pet kanojo

fruits basket 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ChazzPrinceton, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Başladığım gün bitireceğim, sıkmayacak, 12-17 bölüm arası anime önerir misiniz?

Buradan veya özelden yazarsanız sevinirim ^-^

Biraz daha ayrıntı verebilir misin? Tür olarak falan neler seversin, ne tür karakterlerden hoşlanırsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Biraz daha ayrıntı verebilir misin? Tür olarak falan neler seversin, ne tür karakterlerden hoşlanırsın?

Aslında, başlarda onu belirtmeyi düşündüm ama neredeyse her türü sevebileceğim aklıma geldi.

Örneğin:

Eskiden "Doğaüstü Güçler, Süper Güçler" türlerini görünce, o animeden bi' uzaklaşırdım. Aklıma, yolun ortasında birbirine büyü atan karakterler filan gelirdi. (Bu da beni kanser ediyor)

(ve sanırım bu yüzden naruto, dragon ball vb. animelere hiç başlayamadım :p)

Ama "doğaüstü" türünden sevdiklerim çıktı illa ki (örn: Elfen Lied, Angel Beats, Another)

bu yüzden türü önemli değil, seveceğime inandığın herhangi bir şey olabilir.. zorlama olmadığı sürece sıkmaz beni.

Bana sorulsa, 8.5/10 ve üzeri verdiğim animeleri önerirdim. ^-^

ve hâlâ Büyü, Dövüş Sanatları, Mecha, Samuray, Şeytanlar, Süper Güçler, Uzay, Vampir türlerini izleyemedim, nedense ilgimi çekmediler ama güzel bir seri varsa şans veririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslında, başlarda onu belirtmeyi düşündüm ama neredeyse her türü sevebileceğim aklıma geldi.

Örneğin:

Eskiden "Doğaüstü Güçler, Süper Güçler" türlerini görünce, o animeden bi' uzaklaşırdım. Aklıma, yolun ortasında birbirine büyü atan karakterler filan gelirdi. (Bu da beni kanser ediyor)

(ve sanırım bu yüzden naruto, dragon ball vb. animelere hiç başlayamadım :p)

Ama "doğaüstü" türünden sevdiklerim çıktı illa ki (örn: Elfen Lied, Angel Beats, Another)

bu yüzden türü önemli değil, seveceğime inandığın herhangi bir şey olabilir.. zorlama olmadığı sürece sıkmaz beni.

Bana sorulsa, 8.5/10 ve üzeri verdiğim animeleri önerirdim. ^-^

ve hâlâ Büyü, Dövüş Sanatları, Mecha, Samuray, Şeytanlar, Süper Güçler, Uzay, Vampir türlerini izleyemedim, nedense ilgimi çekmediler ama güzel bir seri varsa şans veririm.

_animeler_

91 days

Barakamon

No game no life

Noragami/ aragoto

Deadman wonderland

Yakusoku no neverland

Koutetsujou no kabaneri

Tanakakun wa itsumo kedaruge

Boku dake ga inai machi

Oushitsu kyoushi Heine

Aoharu & kikanjuu

Hataraku saibou

Handa kun

Serwamp

Nanbaka

ReLife

Seishun buta yarou wa bunny girl senpai no yume wo minai

_animasyon filmler_

Tenkuu no shiro laputa

Omoide no marnie

Bakemono no ko

Koe no katachi

Hal

Kimi no na wa

Tonari no totoro

Hotarubi no mori e

Toki wo kakeru shoujo

Bokura no nanokakan sensou

Nakitai watashi wa neko wo kaburu

:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.