Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

nagito_komaeda, 8 saat önce tarihinde yazdı:

monster

evangelion

serial experiments lain

mousou dairinin

shinsekai yori

zankyou no terror

inuyashiki

aoi bungaku

mirai nikki

kiseijuu

madoka magica

elfen lied

gakkougurashi

happy sugar life

kokkoku

babylon

angels oh the dead

perfect blue,paprika gibi Satoshi kon'un filmleride hoşuna gidebilir.:good-job-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim ^-^ Bunlara yakın zamanda başlamaya çalışacağım.

Düzeltme:  angels oh the dead'ı sitede bulamadım maalesef "oh" yerine "of" yaptım ama yine de sonuç çıkmadı ^-^ adında sorun var galiba

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

908, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim ^-^ Bunlara yakın zamanda başlamaya çalışacağım.

Düzeltme:  angels oh the dead'ı sitede bulamadım maalesef "oh" yerine "of" yaptım ama yine de sonuç çıkmadı ^-^ adında sorun var galiba

özür dilerim yanlış yazmışımm :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: doğrusu angels of death japoncasıda satsuriku no tenshi öyle aratırsan direkt çıkıyor :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nagito_komaeda, Şimdi tarihinde yazdı:

özür dilerim yanlış yazmışımm :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: doğrusu angels of death japoncasıda satsuriku no tenshi öyle aratırsan direkt çıkıyor :good-job-onion-head-emoticon:

Yok be ne özrü, o kadar öneri yazmışsın ^-^ illa ki biri karışır.

Teşekkürler bu arada.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 16.08.2020 - 07:01 tarihinde yazdı:

Korku/Psikolojik/Şizofreni mi diyeyim.. bilemedim.

O hissiyatı az çok yaşatacak anime önerileriniz var mı? Düşündüm de "korku" tagı alan çoğu animede görebildiğim korku unsurları: gerilim müzikleri, jumpscare filan oldu sürekli ^-^

kakegurui benim en sevdiğim animelerden izlemediysen izlemelisin ... şizofreni diyebilirim fena psikopatlık içerir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nagito_komaeda, 13 saat önce tarihinde yazdı:

bence devam et sonunu bilsen bile izlemesi ayrı...:loveloveplz: :dying-onion-head-emoticon:

ben de orange'i uzun zamandır izlemek istiyodum yakın zamanda izliyeceğim ama bana da çok önerdiler 

ya sonunu bilsem bile güzel kesinlikle amaaaa ben sonra 100 yıl ağlıyorum falan fenalık geçiriyorum yani uyuyamıyorum o yüzden : D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@masaru art arda mesaj yapmak flood yapmaya giriyor ve bu da kural ihlaline sebep oluyor. Alıntılayacağın mesajları tek bir mesajda alıntılayıp yazabilirsin. Siyah daire içerisindeki artı işareti çoklu alıntı yapmana olanak sağlar. Mesajlarını gizlemeni ve hepsini tek bir mesajda toplamanı tavsiye ediyorum yoksa uyarı verebilirler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

@masaru art arda mesaj yapmak flood yapmaya giriyor ve bu da kural ihlaline sebep oluyor. Alıntılayacağın mesajları tek bir mesajda alıntılayıp yazabilirsin. Siyah daire içerisindeki artı işareti çoklu alıntı yapmana olanak sağlar. Mesajlarını gizlemeni ve hepsini tek bir mesajda toplamanı tavsiye ediyorum yoksa uyarı verebilirler.

tamamm teşekkür ederim uyarı yapılsada  bi şey olmaz ama artı işaretiyle yanıt veririm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

masaru, Bir saat önce tarihinde yazdı:

kakegurui benim en sevdiğim animelerden izlemediysen izlemelisin ... şizofreni diyebilirim fena psikopatlık içerir :D

Aslında.. korku hissiyatını verecek türden animeleri kastetmiştim ^-^

Bu arada Kakegurui'yi izledim evet. Sıkılmadan izlediğimi hissettiğim nadir serilerden (2 sezonunu da 2 günde bitirmiştim xd)

Önerin için teşekkür ederim bu arada.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.