Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

SikatriX, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Gençler ben arkadaş önerisi ile one piece başladım fakat cidden çok sıktığı yerler oldu çok yer atladım sıkıntıdan arkadaş ilerde daha güzel dio sizce devam etmeli miyim  yoksa sırada naruto ya mı geçiim. Ben bleach hastasıyım acaba diyorum naruto daha mı çok satar. 

Bleach veya naruto izlemediğim için bilmiyorum ama bence One Piece'e devam etmelisin benim çok sevdiğim bir anime,çok sıktığı yerler olabiliyor o zamanlar atlamak yerine hızlandırıp izleyebilirsin. Şuan hangi bölümlerdesin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkese selam bir süre önce artık anime izleyemediğimi sıkıcı gelmeye başladığını söylemiştim ve buradan iki arkadaş sağ olsun biraz ara vermemi sonrasında izlediğim her şeyden daha çok keyif alacağımı söylemişti, öyle de yaptım. yaklaşık 4 saat önce fma brotherhood’u bitirdim ve size yaşadığım boşluk hissini anlatamam. var mıdır böyle anime mecrasının top serileri denebilecek izlemeden ölmemelisin dediğiniz şeyler? önerilerinize fazlasıyla açığım ama daha önce söylediğim gibi maalesef kötü çizimleri izleyemiyorum (code geass izledim orası ayrı)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shittybou, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

herkese selam bir süre önce artık anime izleyemediğimi sıkıcı gelmeye başladığını söylemiştim ve buradan iki arkadaş sağ olsun biraz ara vermemi sonrasında izlediğim her şeyden daha çok keyif alacağımı söylemişti, öyle de yaptım. yaklaşık 4 saat önce fma brotherhood’u bitirdim ve size yaşadığım boşluk hissini anlatamam. var mıdır böyle anime mecrasının top serileri denebilecek izlemeden ölmemelisin dediğiniz şeyler? önerilerinize fazlasıyla açığım ama daha önce söylediğim gibi maalesef kötü çizimleri izleyemiyorum (code geass izledim orası ayrı)

Fullmetal Alchemist tabii ki mükemmel bir anime, macera tarzında onun gibi güzel olan HunterxHunter ve Shingeki no Kyojin aklıma geliyor ayrıca Cowboy Bebop,Samurai Champloo,Trigun gibi eski seriler var ama çizimlerinden dolayı sevmezsin büyük ihtimalle,bunlar haricinde daha az popüler olan Soul Eater,Psycho-Pass,Owari no Seraph,Gurren Lagann gibi animeler de var.Tür olarak pek benzemese de izlemediysen Steins:Gate,Zankyou no Terror,Baccano ve Kekkai Sensen'i de öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OrigamiTobiichi, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Fullmetal Alchemist tabii ki mükemmel bir anime, macera tarzında onun gibi güzel olan HunterxHunter ve Shingeki no Kyojin aklıma geliyor ayrıca Cowboy Bebop,Samurai Champloo,Trigun gibi eski seriler var ama çizimlerinden dolayı sevmezsin büyük ihtimalle,bunlar haricinde daha az popüler olan Soul Eater,Psycho-Pass,Owari no Seraph,Gurren Lagann gibi animeler de var.Tür olarak pek benzemese de izlemediysen Steins:Gate,Zankyou no Terror,Baccano ve Kekkai Sensen'i de öneririm.

her ne kadar çoğunu izlemiş olsam da aralarında izlemediklerim var göz gezdireceğim. teşekkürler. ayrıca bleach ve sword art online hakkında görüşünü de alabilir miyim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shittybou, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

her ne kadar çoğunu izlemiş olsam da aralarında izlemediklerim var göz gezdireceğim. teşekkürler. ayrıca bleach ve sword art online hakkında görüşünü de alabilir miyim?

Bleach hiç izlemedim, Sao'yuda 2.sezonunun oratalarında bırakmıştım çoğu kişi yeni çıkan sezonunun çok iyi olduğunu söylüyor o yüzden belki devam edebilirim ama ilk sezonu izlemeye değer :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mertulkku, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Okul konsepti olan ve doğa üstü güçlü bildiğiniz animeler varsa her türlü animeye açığım.Özel olarak istediğim bir çocuğun içinde yatan gizemli bir güç ve bir olay yüzünden içindeki güç tetiklenerek açığa çıkması.(Naruto'nun kyuubi'si gibi)

Charlotte,Code:Breaker,Baka to Test,Erased,Yamada-kun and Seven Witches,Big Order,Sacred Seven,Mahouka Koukou no Rettousei Aklıma bunlar geldi izlemediğin varsa konularını okumanı ve izlemeni tavsiye ederim :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SikatriX, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Gençler ben arkadaş önerisi ile one piece başladım fakat cidden çok sıktığı yerler oldu çok yer atladım sıkıntıdan arkadaş ilerde daha güzel dio sizce devam etmeli miyim  yoksa sırada naruto ya mı geçiim. Ben bleach hastasıyım acaba diyorum naruto daha mı çok satar. 

Bence öyle bir maceraya başladıysan devam etmelisin. Ben izlemedim ve izleyeceğimi de düşünmüyorum anca biterse (tabii bitebilirse) 100 küsürlük bir özet serisi çıkarsa izlerim. İzlemememin başka bir sebebi ise "abi o seri 200. bölümden sonra güzelleşiyor" gibi muhabbetler. Abi ben o 200 bölümü boşuna mı izleyeceğim?  Sen başlamışsın bile geçmiş olsun bence izle çünkü gerçekten sağlammış. En büyük sıkıntısı 1 bölüm kalıcakları yeri 5-6 bölüm boyunca anlatmaları. Bu sebeple gereksiz uzun oluyor. Tabii istiyorsan bırak ona bir şey diyemeyiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.