Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

TouaTokuchi, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Mirai Nikki, Fate zero gibi son hayatta kalan kazanır temalı anime önerebilir misiniz

tabikide, fazla izlemedim ama önerebilirim;

• Btooom! :  Ünlü bir oyun olan Btooom!'u oynayan oyuncular bayılıyorlar ve bir adaya atılıyorlar, son hayatta kalanın hayatta kalmasına izin verilecek.
  • Gleipnir :  Bir şekilde canavara dönüşen çocuk bir kız ile takım oluyor ve başka canavar insanlar ile karşılaşıp 100 tane bozuk para biriktirmeye çalışıp süper insan olmayı hedefliyor.
  • The God of Highschool Turnuvayı kazananın her dileği gerçek olucak denilen "God of Highschool" turnuvasına katılan jin mori'yi anlatıyor.
  • Darwin's Game Kendini bir anda darwins game adındaki ölüm oyununda bulan çocuk istediği her şeye puan kazanarak yani adam öldürerek sahip olabileceğini anlıyor ve hayatta kalmaya çalışıyor.

ilk defa bir türde bu kadar az anime izlediğimi fark ettim :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

FlagellumDei, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar kingdom gibi güzel savaş sahneleri olan anime önerin lütfen.

Kingdom izlemediğim için önce nasıl bir anime olduğuna baktım youtube'tan ondan sonra buraya yazıyorum;

• Densetsu no yuusha no Densetsu : Alpha stigma denilen her an kontrolden çıkabilecek olan bir büyücüyle arkadaş olan adam, tahtı ele geçirdikten sonra, onu kahraman kalıntıları denilen antik silahlara ulaşması için gönderiyor.
  • Drifters End adı verilen yaratıklarla savaşması için dünyamızdan öbür dünyaya giden ünlü generaller,siyasetçiler vs.  orduyu toplayıp Endler ile savaşmayı düşünüyor.
  • Berserk Komutanı tarafından ihanete uğrayan güçlü bir asker olan Guts komutanını öldürmeye çalışıyor.
  • Shingeki no Bahamut : Tanrı ve Şeytan lordu tarafından işbirliği ile kapatılan Bahamutu dünyayı yok etmeden önce durdurmak isteyen birkaç kişiyi anlatıyor.
  • Vinland Saga Babasını öldüren viking'i öldürmek için peşine takılan, daha çocuk yaşta bir çok savaş gören Thorfin'in hikayesi.
  • Youjo Senki Tam öldüğünde kendine tanrı diyen varlık ile karşılaşıp onun tanrı olduğunu ret eden adam ufak bir kız olarak reankarne oluyor ve savaş içinde olan dünyada hayatta kalmak için komutan oluyor.

Benim bildiğim bunlar var tahmin ettiğim gibi ise, ve seveceğini düşündüklerimi "I" ile işaretleyeceğim.

aralarından en çok Vinland saga ile Youjo senki damak tadına uyacağını düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi size bişi sorcam Zindan ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka animesinin birinci bölümünün yarısında bıraktım ama izlesem değer mi karar veremedim biraz yardım edin onegai:onion_gomen_by_7anime7drawer7:bu arada animenin ismi ne uzunmuş:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:ha bide Jojoyu, steins gate ve nanatsu taizai mi ne onlarda da biraz kararsız kaldım steins gate in ilk 12 bölümüne sıkıcı diyolar ya sizce öylemi yoksa değer mi izlemeye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10sakuragi, Bir saat önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar spor animesi önerebilirmisiniz öncelikle yüzme bisiklet ve araba sporları olmayan bütün spor animelerini izlediğimi düşünüyorum bakalım izlemediğim varmı

benim bildiğim bi tsurune ,tsubasa, haijime no ippo ve one outs var ama gorjek biliyodur onun yanıtını bekle sen :shy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sandrie, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi size bişi sorcam Zindan ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka animesinin birinci bölümünün yarısında bıraktım ama izlesem değer mi karar veremedim biraz yardım edin onegai:onion_gomen_by_7anime7drawer7:bu arada animenin ismi ne uzunmuş:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:ha bide Jojoyu, steins gate ve nanatsu taizai mi ne onlarda da biraz kararsız kaldım steins gate in ilk 12 bölümüne sıkıcı diyolar ya sizce öylemi yoksa değer mi izlemeye

Steins Gate'i kesinlikle izle, o animeye sıkıcı diyende zevk yoktur. Jojo spesifik bir animedir, beğenip beğenmemek sana kalmış, ama şöyle söyleyeyim çok sıradışı kalıyor diğer animelere bakınca. Nanatsu no Taizai ilk iki sezon çok güzeldi ama üçüncüyü pek sevemedim ben, çizim tarzı değiştiği için olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10sakuragi, 1 saat önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar spor animesi önerebilirmisiniz öncelikle yüzme bisiklet ve araba sporları olmayan bütün spor animelerini izlediğimi düşünüyorum bakalım izlemediğim varmı

Slam Dunk(atasıdır bu işin), Ping Pong The Animation, Prince of Tennis

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sandrie, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

benim bildiğim bi tsurune ,tsubasa, haijime no ippo ve one outs var ama gorjek biliyodur onun yanıtını bekle sen :shy-onion-head-emoticon:

yani baya anime biliyorumda, izlemediğimden onları listeme kaydetmedim o yüzden çoğunu söyleyemem bide izlemediğimden dolayı açıklamada yapamıyacağım :beg-onion-head-emoticon:

ama yinede benden beklentinden dolayı gururlandım :uhuhuh-onion-head-emoticon:

10sakuragi, 2 saat önce tarihinde yazdı:

nedense şu aralar hep izlemediğim yerden geliyo öneriler :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

• Slam dunk
  • Kaptan Tsubasa (çocukluğuma döndüm hatırlayınca :embarrassed4-onion-head-emoticon:) : Bunu açıklama gereği duymuyorum.
  • Haikyuu
  • Dumbbell nan kilo motteru? : Spor salonuna kilo vermek için yazılan kızı anlatıyor.
  • Ping Pong the Animation
  • Kuroko no basket
  • Major
  • Keppeki Danshi! Aoyama-kun : Futbolda çok iyi olan ama temizlik hastası olduğu için kıyafetini kirletmeyen Aoyama yı anlatıyor.
  • Yuri on İce
  • Grand Blue (Yani çok az spor ile alakalı bişey görsekte sonuçta spor animesi :D) : Üniversitede aqua diving kulübüne katılan birini anlatıyor.
  • Free
  • Olympia Kyklos : Eski zamanlarda atlet olan bir adam, bir anda kendini günümüz dünyasında buluyor.
  • Uma Musume : at kızların yarıştığı bildiğin koşu animesi.
  • Dog Days Jimnastik yaprak savaşılan bir dünyaya transfer olan çocuğu anlatıyor.

Benim bildiğim bunlar var ama bu animelerden bazılarını izledim sadece o yüzden izlemediklerimde açıklama yapamıyacağım :starving-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.