Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

pambuk, 29.05.2021 - 18:51 tarihinde yazdı:

İzlediğim animelere gereğinden fazla özendiğimi fark ettim eğer varsa gerçekçi slice of life tavsiyelerinizi alırım tercihen içinde dram olmasın (içinde birazcık dram barındırması sorun olmaz ana dayanağı olmasın yeter) 

İçeriği Gizle

hqdefault.jpg.e8779c12d7da2cc8f12e0d3b67bb15eb.jpg

Kimi ni Todoke

Barakamon

Handa-kun (izlemediysen ilk önce Barakamon'u izleyip sonra bunu izlemeni öneririm)

Mashiro no Oto

Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue.

Grand Blue

Horimiya

Sakura-sou no Pet na Kanojo

Wotaku ni Koi wa Muzukashii

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

_ErenKun_, 28.05.2021 - 20:47 tarihinde yazdı:

Bildiğiniz    Kumo Desu Ga/ Slime Datta Ken    Gibi Bildiğiniz Reekarne Ama İnsandışı Yaratığa Dönüşmeli Bir Anime Varmı ?   (Başka yaratık insan değil. İnsanlı yazmayın lütfen)

Tensei Shitara Slime Datta Ken ve Overlord geldi sadece aklıma

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LotaRRR, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Ecchi önerisi çok eski yapimlar olmassa sevinirim 2017 2021  arasi gibi

Ishuzoku Reviewers, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi. Bu ikisini önerebilirim fakat ikisi de ağır ecchidir. Baştan uyarayım. Birde Yuragi-sou no Yuuna-san var. Buda iyidir izlerken eğlenceli gelmişti bana baya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muteki, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Fantastik animeler arıyorum , popüler olanları izledim ve harem animesi olmazsa güzel olur yinede bildikleriniz varsa göz atarım . 

Merhaba iyi forumlar.

Sana önerebileceğim 3 tane anime var istediğin gibi hiçbirinde harem yok. Ben hepsini çok beğendim umarım sen de beğenirsin.

Ao no Exorcist baya duyduğum ama biraz geç izlediğim bu üçlüden en çok sevdiğim animedir. Şeytanlar falan da var baya eğlenceli.

Phantom World arkadaşımdan öneri almıştım o zamanlar da fazla listemde anime yoktu. Ben de izledim oldukça güzeldi.

Owari no Seraph bunu da forumdan buldum izledim güzeldi.

Umarım izleyip beğenirsin.:good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gloweee, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba iyi forumlar.

Sana önerebileceğim 3 tane anime var istediğin gibi hiçbirinde harem yok. Ben hepsini çok beğendim umarım sen de beğenirsin.

Ao no Exorcist baya duyduğum ama biraz geç izlediğim bu üçlüden en çok sevdiğim animedir. Şeytanlar falan da var baya eğlenceli.

Phantom World arkadaşımdan öneri almıştım o zamanlar da fazla listemde anime yoktu. Ben de izledim oldukça güzeldi.

Owari no Seraph bunu da forumdan buldum izledim güzeldi.

Umarım izleyip beğenirsin.:good-job-onion-head-emoticon:

Ao no Exorcist ve Owari no Seraph animelerini izledim , Phantom World'a da bir göz atarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.