Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Share

Recommended Posts

bilsoft, 17.05.2020 - 00:55 tarihinde yazdı:

Arkadaşlar merhaba, hemen hemen 10 yıldır anime izliyorum.

Death note ile başlamıştım anime macerasına, ciddi konulu anime aramaktayım. Örnek vermem gerekirse;

Shingeki No Kyojin

Kimetsu No Yaiba
HunterXHunter

Sword Art Online Serisi

Nanatsu No Tanzai

Ajin

Overlord

Baki

Black Clover
Tate no Yusha

One Pouncman
Boku no Hero Academia

Tentei Shitara Slime
AkameGaKill
DrStone

bunlar aklıma gelen ve bilinen serilerdi, daha izlediğimiz bir sürü seri var. Allah rızası için bana anime önerin arkadaşlar

Kengan Ashura

Hajime No İppo

Kuroko No Basket

Vinland Saga

Kami No Tou: Tower Of God

Fairy Tail

Dororo

Büyük serileri izlediğini düşündüğümden yazmadım Örnek verdiğin animelere bakınca beklentilerimizin uyuştuğunu düşünüyorum. sende öneri varsa bende bekliyorum senden kardeş. :)

• 2 weeks later...
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

herkese merhaba galiba yeni çıkıyor yada çıktı bilmiyorum ama çin animesi ismi Ejderha kalp kız 龙心少女 çince ismi bunu en kısa sürede çevirirseniz çok mutlu olurum kolay gelsin emeğinize sağlık.

mame1279, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

herkese merhaba galiba yeni çıkıyor yada çıktı bilmiyorum ama çin animesi ismi Ejderha kalp kız 龙心少女 çince ismi bunu en kısa sürede çevirirseniz çok mutlu olurum kolay gelsin emeğinize sağlık.

Bu bölüme atılmıyor çeviri istekleri. Buraya sadece anime önerisi istemek veya anime önermek için geliniyor. 

İsteğini ''İstek,Şikayet ve Öneri'' kısmındaki bölümlere yazman gerek. Orada yardımcı olacaklardır

Beyler ve Bayanlar yeni konu açmak istemiyorum gören 1-2 kişide olsa bana yeter.,

Bana mecha önerin lütfen böyle popüler olanları muhtemelen izlemişimdir ama yinede yazabilirsiniz belki bilmediğim çıkar.

MrNose, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Beyler ve Bayanlar yeni konu açmak istemiyorum gören 1-2 kişide olsa bana yeter.,

Bana mecha önerin lütfen böyle popüler olanları muhtemelen izlemişimdir ama yinede yazabilirsiniz belki bilmediğim çıkar.

Saijaku Muhai no Bahamut

Suisei no Gargantia

Eureka seven'ın youtube'da birkaç kesitini gördüm. Önceden de 1-2 bölümünü izlemiştim. Tam olarak bir bilgi sahibi olmasam da izlememişsen dene bir

Buddy complex de eureka seven ile aynı şekilde tamamını izlemediğim bir anime ama izlememişsen dene

Mecha pek izlemem. Bu yüzden önerdiklerim muhtemelen bilinen animeler ama yine de yazayım dedim

MrNose, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Tengen Toppen Gurren Lagann

Code Geass

Suisei no Gargantia 

tam olarak mecha ya  girer mi emin değilim ama bunları önerebilirim

tekutokizi, Şimdi tarihinde yazdı:

Tengen Toppen Gurren Lagann

Code Geass

Suisei no Gargantia 

tam olarak mecha ya  girer mi emin değilim ama bunları önerebilirim

Keşke Code Geass ı unutup bir daha izliyebilsem ama hepsini izledim teşekkürler. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

• Amygirl unpinned, pinned and featured this topic
Xcation, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Size MAfya konusu içeren Anime Önerilerimi veriyim ilgilenen varsa başka türler de de var Öneri yaptığım kanalda :=) 

Başkan çok güzel liste ama şu animelerin konusunu açıklamalar konusuna yazsan mükemmel olacak.

Bu arada sana bayadır aboneymişim ben şimdi fark ettim.:bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon: